2726
عنوان

هرکی دلش مث من گرفته بیاد دردودل کنیم 😪

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 189 پست
چیکار کردی مهتاييي؟ نکنه توام طلاق گرفتی و پشیمون؟ 

نه 

سوتفاهم  شد 

گند زده شد به همه  ی زندگیم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
والا تل رو چندماهی میشه حذفیدم ولی اگه تو نی نی سایت هست کاربریم رو بهش بگو دوست داشت درخواست بده با ...

فکر نمیکنم  توی سایت باشه اگر بود چشم حتما 

چقدر زیبایند آنان ک از ریشه خوبند:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منکه سه هفته است همسرم نیست از غصه دوری امروز زونا هم گرفتم دیگه تکمیل شدم‌ از درد دارم‌مبمیرم

ببخشیدبی اجازه ج میدممامان منم زوناگرفته خیلی سخته کپسول گاباپنتین زیادبخور خیلی دردکشیدهنوزم خوب نشده ....

2728
دقیقا مامان منم همچین بلایی سرش اومد ولی متاسفانه زده این یکی سینشم... تحمل روحی مامانم کمه

ببین اصلا تنهاش نذار اصلا ..

مدام بهش روحیه بده لباس براش بخر خلاصه هرکاری ازدستت برمیاد براش بکن انشاالله ک چیزی نیست من دلم روشنه 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
فکر نمیکنم  توی سایت باشه اگر بود چشم حتما

در حال حاضر فقط واتس دارم

چندسالشه؟

بچه سال نباشه😁

یه بانویِ دهه شصتی که عاشق آشپزی و خرید و فیلم و کتاب و انسانِ باشعوره..😊😍
ببین اصلا تنهاش نذار اصلا .. مدام بهش روحیه بده لباس براش بخر خلاصه هرکاری ازدستت برمیاد براش بکن ا ...

ممنون تموم تلاشمو میکنم

گر نگهدار من آنست که من میدانم💕💕💕💕💕شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
بچه ها من چند بار از شوهرم خیانت در حد چت ساده دیدم ولی همونام داغونم کرده به فاصله چند سال از هم&nb ...

تو منی یا من توام...دقیقا شوهر منم همین کارو کرده...یعنی این متنی که نوشتین دقیقا کوپ شوهر منه...من حنی خودکشی هم کردم...اصلا نمیتونم باهاش کنار بیام...از طرفی هم عاشقشم دیوانه وار...هیچکسم درکم نمیکنه...

بچه ها من چند بار از شوهرم خیانت در حد چت ساده دیدم ولی همونام داغونم کرده به فاصله چند سال از هم&nb ...

تلافی نکن چون قرار نیست مثل شوهرت باشی بذار سرنجابتت قسم بخوره ...

اگه میتونی ببخش نمیگم فراموش میشه ولی الان ک پشیمونه کوتاه بیا 

💄👄یکی سلام گرگ بی طمع نیست یکیچشم گفتنِ دخترا💄👄  بــایــَد ژن آدم بـــودنُ داشــت نــــَه ژِسِـــشـو …🧛    
چرا برطرفش نکردی این سوء تفاهمو؟

نخواست   

فکر  می کنه من دروغ  گوام 

من خیلی دوسش دارم  

۳ ساعته که گریه داره خفم می کنه .

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706