2733
2734
عنوان

نی نی هاتون چند ماهگی راه رفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10654 بازدید | 72 پست
عااااشقتم دیگه😍 سعی میکنم نصیحتتو آویزه ی گوشم کنم😍 دختر من خیلی کم شیر میخوره اطرافیان میگن چرا ...

دختر من خیلی کم میخوره و رفلاکس داشت ولی خیلی باهوشه  

وزن تولدش ۴کیلو بود الان که ۱۴ ماهشه ۹کیلو هستش

هرکی راجب لاغر بودن و کم خوراک بودنش حرف زده یه جوری جوابشونو دادم که نه بهشون بی احترامی کرده باشم و نه جرعت اینو داده باشم که دوباره بخوان عیب بزارن روی دخترم 

بجاش وقتتو بزار باهاش تمرین کن

بازی کن 

حرف بزن 

داستان بخون

شعر بخون 

دختر من ۱۴ ماهشه الان میتونه شعر بخونه

حتی جمله هم میگه 😄

یلدا آب بده

مانان به به

😎دائم تکرار کن و بهش یاد اوری کن که جقدر دوسش داری و جقدر باهوشو مهربونه و قوی 

دختر من خیلی کم میخوره و رفلاکس داشت ولی خیلی باهوشه   وزن تولدش ۴کیلو بود الان که ۱۴ ما ...

مرسی عزیزم حرفات تو ذهنم میمونه😍

دیگه اجازه نمیدم کسی با حرفاش بهم استرس وارد کنه،خودم تصمیم داشتم ولی حرفای تورو هم خوندم مصمم تر شدم😍

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم راه رفتن و سینه خیز و ... یا مادری که با حرص جواب میده به بچه اعتماد بنفس نمیده  ادب و ش ...

میدونی من چند باری پستت رو خوندم ولی از اونجایی که شما همه چیو باهم قاطی کردی

خدایی خودت اینایی که میگی رو قبول داری؟ که میخوای به اصرار به بنده به قبولونی؟ 

این شما بودی که در کمال بی ادبی خیلی راحت  عیب گذاشتی رو دخترم

اعتماد بنفس تنها از ادب و شخصیت نیست

بخش زیادی از اعتماد به نفس  هر انسانی از هوش و ذکاوتش نشات میگیره 

یک مادر در درجه اول باید طوری جواب کسی که عیب گویی میکنه از فرزندش رو بده که بچش حتی شک هم نکنه در صحت درستی جواب مادرش

مادری این چیزارو خوب میفهنه که از قبل بهرداری بره دنبال کسب اطلاعات و توانایی پرورش فرزندش از بارداری تا بزرگ شدنش

اگر شمارو عصبی کردم عذر میخوام اما باید به خدمتتون عرض کنم اخرین کاری که شما میتونین تو این دنیا انجام بدین در آوردن حرص بندس😄

موفق باشی  😉

2728
 میدونی من چند باری پستت رو خوندم ولی از اونجایی که شما همه چیو باهم قاطی کردی خدایی خودت اینا ...

عزیزم نمیخواستم ناراحتت کنم از من بکش بیرون!!🥴

اینو از نینی سایتیا هم شنیدم 

مثلا بچه من ۴ ماهگی دندون دراورد خیلیا گفتن خوب نیست چون زودتر خراب میشه تحقیق کردم درست گفته بودن

کی خواست حرصتو در بیاره! 

اکر ناراحت شدی ببخشبد من اصلا قصدشو نداشتم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

عزیزم بچه ها باهم فرق میکنن اصلا نگران نباش 

دختر منم الان ۱۵ ماهشه سه قدم میره بعد خودش میشینه چهاردستو پا میره به منم خیلیا میگن چرا هنوز راه نیوفتاده و اینکارو کن فلان چیز بده بخوره و .....

ولی من اصلا استرس نمیگیرم ناراحتم نمیشم جوابشونو تند بدم .چون بچمو بهتر از هرکسی میشناسم دخترم خیلی محتاطه از یه طرفم صبر نداره اهسته راه بره تا به چیزی که میخواد برسه ترجیح میده چهاردستوپا بره که سریع برسه و تنها دلیل اینکه راه نمیره همینه 

شمام حساس نباش بهش فشار نیار بچه ها حس مادراشونو خوب درک میکنن استرس داشته باشی بچه تم استرس میگیره

بازی بازی راه رفتنو بهش یاد بده دستشو بگیر چند قدم راه برید باهم تو خونه 

خداروشکر مشکلی که نداره،بلاخره راه میوفته لذت ببر بخاطر اطرافیان این لحظاتو به خودت و بچت تلخ نکن

2738
😉شما طلب آرامش نکن از بنده عزیزم  دکترایی که شما میشناسینشون حرف زیاد میزنن زود راه رفتن تا ...

این پست خیلی قدیمیه ... اما صرفا جهت اطلاعتون میگم عزیزم دختر من لحظه ای ک دنیا اومد کردن میگرفت ک پرستارها و دکتر براشون جالب بود ... بچه ها با هم تفاوت دارن؛؛؛ در کل ادمها باهم تفاوت دارن و این تفاوتها دلیل بر توانایی کمتر یا بیشتر یا بهتر و بدتر بودن کسی نیست. شما احترام ب این تفاوتها رو یاد بگیر و به فرزند دلبندت هم یاد بده. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1714230/داستان-زندگی-من