2733
2734
عنوان

به دخترم دوماه وسیزده روزشه عرق نعنا دادم بده براش؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 42 پست

دوست من من خاهرم دکتر طب سنتی هستن میگه بچها زیر دوسال بهشون عرقیجات ندین خیلی بهتره ،،شما اگه بچه شیر میدی خودت میتونی هرروز عرق نعنا یا عرق کلپوره ،،زنیان ،،بخوری شیرتون ساف بشه بچه میخوره دلش درد نگیره طفلک ،،حتما خودتون بخورین

شربت اهورا نی نی خیلی واسه کولیک خوبه به دکترت بگو تجویز کنه

خودم میتونم برم بگیرم از داروخانه؟تاحالا سه بار فقط بخاطر کولییک ودل پیچه دکتر بردم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودم میتونم برم بگیرم از داروخانه؟تاحالا سه بار فقط بخاطر کولییک ودل پیچه دکتر بردم

آره ولی قبلش تو اینترنت قشنگ سرچ کن از دکتر داروخونه هم قشنگ سوالاتو بپرس

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
دوست من من خاهرم دکتر طب سنتی هستن میگه بچها زیر دوسال بهشون عرقیجات ندین خیلی بهتره ،،شما اگه بچه ش ...

بابا من بیچاره از هول جونم هرشب دارم عرق نعنا ونبات میخورم،زیره دم کردم،رازیانه دم کردم فلوس دم کردم.سردی ترشی حبوبات وحذف کردم ولی تاثیری نداره نمیدونم چیکار کنم

فقط با آب جوشیده و نبات یا قند قاطیش کن ک طعمش اذیتش نکنه

ترسیدم اب و نباتم بهش بدم همینجوری ریختم تو دهنش اخه میگم هنوز خیلی کوچیکه بد نباشه عرق نعنا ونبات اینا

2738
ترسیدم اب و نباتم بهش بدم همینجوری ریختم تو دهنش اخه میگم هنوز خیلی کوچیکه بد نباشه عرق نعنا ونبات ا ...

ن باباها یکم اشکال نداره 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
ترسیدم اب و نباتم بهش بدم همینجوری ریختم تو دهنش اخه میگم هنوز خیلی کوچیکه بد نباشه عرق نعنا ونبات ا ...

علائمش چیه ک میگی کولیک داره؟ دختر منم تقریبا دوناهشه یه روز آرومه یه روز ناآروم و واقعا اذیتم میکنه

بابا من بیچاره از هول جونم هرشب دارم عرق نعنا ونبات میخورم،زیره دم کردم،رازیانه دم کردم فلوس دم کردم ...

دوست من چرا رازیانه میخوری بدرد این کار نمیخوره ،،اگه اینطوریه ی دوشب کلپوره بریز توایوان اب جوش دم کن ساف کن با نبات فراوون بخور ببین نتیجشو شیرت دیگه هرمدلی باشه ساف میشه امتحان کن دوست من

علائمش چیه ک میگی کولیک داره؟ دختر منم تقریبا دوناهشه یه روز آرومه یه روز ناآروم و واقعا اذیتم میکنه

از چهارده روزکیش شروع شد گریه های مداوم خواب سبک قرمز شدن صورت وزور زدن

دختر من فقط خوابش سبک هس ولی بقیه علایمو نداره میشه گف کولیک داره؟

عزیزم کولیک چیزه پیچیده ای نیس همون پیچش شکم وگاز ونفخی هست که بیشتر بچه ها ونوزادها دارنش یکی کمتر یکی بیشتر.دختر من دل درد امون بده راحت میخوابه شبا که میاد سراغش یه دفعه از خواب میپره ممشخصه اذیت میشه بچه شما هم حتما جاییش درد میکنه که خواب عمیق نداره

2706