2410
2553

الان هفتاد و سه روزه من درگیر کولیک و دل پیچه ام بارها دکتر بردم داروهای مختلف ولی همچنان گریه های خودشو داره.واسه اولین بار پنج شیش قطره عرق نعنا بهش دادم الان ساکت شده نخوابیده ولی لااقل جیغ.نمیزنه.بده براش؟؟شما دادین به بچه هاتون هنوز سه ماهش نشده دخترم

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اصلا ضرر نداره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2456
2714

فقط با آب جوشیده و نبات یا قند قاطیش کن ک طعمش اذیتش نکنه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
پدی لاکت بهش دادی؟ من به دخترم میدم اروم شده

اره دکتر نوشت اصلا انگار نه انگار دیگه کم اوردم یه شبم خواب درستی ندارم

من به پسرم دادم و خودم هم میخوردم تازه بیشتر تنها چیزی که کولیکش خوب میکرد عرق نعنا با نبات بود بچه ...

میخورم تازه رازیانه هم دم میکنم میخورم اخه ضرر نداره هرشب بدم

2706