2737
2734
عنوان

باردارا یه سوال ضروری لطف کنین بیاین😍😘

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 74 پست

[QUOTE=115474941]عزیزمی  مادرشدن بهترین حس دنیاس هیجوقت نگو میترسم از اینش از اونش  فقط بگو خدایا به حرفای شما که خیلی انرژی بهم داد شیطونه میگه همین امشب اقدام کنیما😁🙈🙈🙈

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
[QUOTE=115474941]عزیزمی  مادرشدن بهترین حس دنیاس هیجوقت نگو میترسم از اینش از اونش  فقط بگ ...

نه دیگه 

اول دکتر برو ازمایشای قبل بارداری و سونو بده 

فولیک بخور بعد انشالله اقدام کن 

موفق باشی دوست گلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه دیگه  اول دکتر برو ازمایشای قبل بارداری و سونو بده  فولیک بخور بعد انشالله اقدام کن&n ...

اره اولش دکتر میرم شوخی کردم😁😁😁😁

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
نه دیگه  اول دکتر برو ازمایشای قبل بارداری و سونو بده  فولیک بخور بعد انشالله اقدام کن&n ...

راستی حاملگی خیلی دندونارو خراب میکنه؟

2728
راستی حاملگی خیلی دندونارو خراب میکنه؟

من وقتی باردار شدم ارتودنسی داشتم الانم هست 

فقط لثه بخاطر اینکه شبا تنبلی میکردم به دندونام

نمیرسیدم عفونت کرد که با اب نمک و اینا حل شد

ی ویزیت برو پیش دندونپزشک

فقط موقع اقدام از چیزی استفاده نکن که مثلا لیز بشه 

هیچی 

من وقتی باردار شدم ارتودنسی داشتم الانم هست  فقط لثه بخاطر اینکه شبا تنبلی میکردم به دندونام ...

اخه از دندون پزشک میترسم میخام بدونه اینکه پیشه دندون پزشک برم اقدام کنم

اخه از دندون پزشک میترسم میخام بدونه اینکه پیشه دندون پزشک برم اقدام کنم

اگه دندونات مشکلی نداشتن تا الان خب نرو .ولی اگه دندونی داری که خرابه باید بهش برسی

چون تو بارداری نمیشه کاری کنی تا سه ماه دوم فکر کنم ۶ ماهگی یا ۷

اها از نظر اینکه واقعا اماده اید ی شخص جدید بیاد بینتون هم فکر کنین 

از نظر مالی نه

شوهرت خیلی باید هواتو داشته باشه بعد زایمان

بیخوابیا و گریه ها باید کنارت باشه که حس تنهایی نکنی و یوقت نگی کاش بچه دار نمیشدم

هیچ بحث و دعوایی بارداری نباید باشه

و اینکه بعد زایمان ممکنه دچار افسردگی شی 

حتما با همسرت صحبت کن 

چون اگه شدت داشته باشه باید بری مشاوره 

2738
اگه دندونات مشکلی نداشتن تا الان خب نرو .ولی اگه دندونی داری که خرابه باید بهش برسی چون تو بارداری ...

باشه عزیزم مرسی از راهنماییت خیلی به دردم خورد خیر ببینی الهی، از گفتهات اسکرین گرفتم به شوهرم نشون بدم به عنوان توصیه یه خانم باردار البته با اجازت😁😁

چقدر برات حرف زدم😂😂😂

دمت گرم کلی انگیزه گرفتم واسه بارداری خیر ببینی خدا نی نیتو بهت ببخشه الهی

افرین خوب کاری کردی  خیلی باهاش صحبت کن و دنبال مطلب باش و براش بخون شب خوش

شبت بخیر عزیزم

من كه همش تو استرسم 😰 فقط ميخوام وقتش بشه دنيا بياد. 😐

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊
2706