2737
2734
عنوان

من چرا بلد نیستم خط چشم بکشم خدایا 😬😬عکس هم موجوده

| مشاهده متن کامل بحث + 15295 بازدید | 279 پست

[QUOTE=115478124]اره عزیزم،گفتم تا دخترم کوچیکع بیارم دگ بسه  دو سال و سه ماه فرقشونه  الان شوهرم دبه کرد ...[/QU😠😠😠

خدارم با آرزوهام کلافه کردم بچه بودم آرزو داشتم بزرگ شم بزرگ شدم حالا آرزودارم حتی شده یه ثانیه بچه شم فارغ از هر دغدغه ای تو کوچه بازی کنم😢😢😢
اتفاقا من‌تا اومدم‌تو تاپیک‌امضاتو خوندم پیچیدم گفتم شلوارمو دربیاری چیزیزیرش ندارم‌ابروم‌میره   ...

😂😂

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115478124]اره عزیزم،گفتم تا دخترم کوچیکع بیارم دگ بسه  دو سال و سه ماه فرقشونه  الا ...

میگه بچه زیاد دوس دارم نمیخام بچهام احساس تنهایی کنن😏

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2728
آره ولی با رژ دیگه کامل از بی بی فیسی درمیاد حیفه جوون بمونه بهتر رژو خودش میزنه

اره اخه واسه راحتی خوبه‌من‌خودم‌زدم‌ دیگ ی ریمل میزنم ی وقتایی هم‌نمیزنم‌قیافم‌از روح‌بودن دراومده راحت شدم‌ موقع غذا خوردن خیلی هوب شده بیرون‌میرفتم همش رژم‌پاک‌میشد واسه غذا و اینا اصن من رژ رو لبم‌نمیموند اللن‌راحتم‌1 ساله

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738