2733
2739

پسرم دونیم سال داشت لکنت گرفت ترسید و لکنت گرفت کلا یه هفته لکنت داشت شدید

تااینکه پارسال قبل از زایمان من تو محیط استرس بود که باعث تشدید لکنتش شد دیگه خوب نشد تا امروز بردمش پیش روان پزشک 

میگه علتش ترس و اضطراب نیست و ارثیه 

میگه علی دایی هم لکنت داره ببین چقد پیشرفت کرده

میگه ترس دلیلش نی

میگه ژنتیک عاملشه

تو مقاله تو گوگل خوندم شصت درصد بخاطر ژنتیک هست بقیه ش مال ترس و روانی و...هست

نوشته اگه بیشتر از شش ماه طول بکشه و قبل از سه و نیم سالگی رخ بده می مونه لکنتش

بگید چکار کنم من

بگید کجا خودمو حلقه آویز کنممیترسم بمونه و فردا نتونه درس بخونه میترسم بمونه و زن ندم بهش یه مادر چقدر سخته زندگی یه مادر 

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

من خالم دارو گرفت بچش خوب شد

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

متاسفانه بچه دختر خالم داره ۱۲سالشه خوب نشده ماله اون از ترسو دعوا و استرس بود

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
چند سالش بود چند وقت طول کشید لکنتش

از ۲ سالگی تا ۴ سالگی لکنت داشت بعد خوب شد

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2738
کسی که لکنت داره نمیبرن پیش روان پزشک... باید ببری پیش متخصصش ینی گفتار درمان

اینم معرفینامه به گفتار درمان

بهش دارو داده چیکار کنم بهش بدم به نظرتون

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷
ابجیم همینجوری بود براش تخم مرغ البته. مال  کبوتر میدادن بهترشده الان

چندوقت لکنت داشت 

الان چندسالشه به نظرت خوب میشه خواهرت

چند سالش بود چند وقت طول کشید لکنتش

اتفاقا من از اقوام یه بچه دیدم زیر سه سال و نیم بود و کلا یه ماه لکنت گرفت بعدش خوب خوب شد براش دعا گرفته بودن 

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍

عزیزممم نگران نباش 

سعی کنین تو خانواده بهش روحیه بدین 

نزارین حس کنه با بقیه فرق داره

ن داداشم تو سن همین پسر شما ترسید و لکنت گرفت خیلی سخت بود دلم خیلی برای داداشم میسوخت .. هیچ دکتری هم خوبش نکرد همین حرفایی ک ب شما زدن ب مام زدن.. بعد هر سال ک میگذشت بهتر شد 

الان ۱۳ سالشه کامل کامل خوب شده میتونه کنترل کنه مثلا یچیزی ک میخاد بگه اول حرفاش هم میزاره عادت کرده ولی همین باعث پیشرفتش شده. خوب میشه ب مرور زمان ولی باید صبور باشی

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
متاسفانه بچه دختر خالم داره ۱۲سالشه خوب نشده ماله اون از ترسو دعوا و استرس بود

نبردنش برا درمان

الهامیان براشون

2706