2737
2734
عنوان

مامانا وباردارا بیاید لطفا

99 بازدید | 18 پست

اندازه شکمتون چقدره؟من۳۰ هفته هستم ولی شکمم کوچیکه خیلی استرس دارم همسرم میگه تو اصلا شکمت زیاد بزرگ نشده .وزن نی نی تو هفته ۲۸      ۱۴۰۰ بود به نکنه ریز باشه

منم شکم ندارم

بچت پسره؟؟

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه بهتر به اندازه شکم نیست وزنشم خوب بوده من انقد شکمم بزرگه هرکی میبینه هی میگه میرن رومخم این چیزا ژنتیکیه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نه دختره شما هفته چندی؟

هفته ۲۱

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2738

عزیزم به شکم نیست بعضیا نفخ دارن شکمشون بزرگ میزنه بعضیا بچه میوفته تو پهلوشون زیاد مشخص نیست اوناییم که شکم اولن اصولا کوچیک تراز بقیه ان که شکم دوم و سومن

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
اره ولی همش میگم نکنه سونو اشتباه گفته چون شکمم کوچیک بوده البته جای خوبی هم رفتم سونو

نه عزیزم نگران نباش

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2706