2733
2734
عنوان

آرزوهای زندگی

128 بازدید | 7 پست

تا حالا به کدوم یکی از آرزوهاتون رسیدین؟ بیاین یکم برام تعریف کنین حالم خوب شه... ببینم کسی هست که براش اتفاقای خوب افتاده باشه...

من که تا حالا نشده به چیزی که دلم میخواسته برسم...

باورهات رو درست کن 

اینجا هم بیاید شرکت کنید حالمون شاد بشه😍😍😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3600662/لاک-های-خوشگل-ناخن-منعکسبیایم-عکسای-میز-آرایشیمونو-بزاریم?postId=115464037

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شوهرم خیلی بدهکار بود. یه بار تو همین بدهکاریاش با شوهرم رفتیم نمایشگاه خودرو، به ماشین دیدم خیلی خوشم اومد. رفتم نشستم پشت فرمونش و شوهرمم سمت شاگرد سوار شد. همون موقع گفتم خدایا یعنی میشه یه روز منم از این ماشینا بخرم . ماشینه هم ارزون نبود و جزو ماشینی لوکس بود. شوهرم گفت ایشالا ۲،۳سال دیگه که بدهیارو بدیم برات میخرم. هیچی خلاصه به هفته نکشید شوهرم یه پول قلمبه دستش اومد، بیشتر بدهیاش رو داد و رفت برام اون ماشین رو خرید

2738