2733
2734
عنوان

خواهش میکنم به نیت شفاء آلا کو۰ولو پربازدیدش کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 63 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3600385/خواهش-میکنم-به-نیت-شفا-آلا-کو۰ولو-پربازدیدش-کنید

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

@ماما،ماکان    

@دختر،مشهدی    

@دختردختر    

@دخترم_آرام    

@پری_(دختر:_آوین)    

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@خانم،آقا،آرمین    

@خانم،آقا،احمد    

@خانم_خانما4    

@انا_خانم_خانما    

@سادات،خانم    

@گلبرگ_گلبرگ    

@گلبهار4    

@گلبرگ_120623    

@گلبرگ80    

@گل،افتابگردان    

2731
منم تعجب میکنم تامیکای مامانش اصلا پربازدید نشد برای همین تاپیک زدم  دوستان تورو خدا همت کنید& ...

عزیزم من هرساعت تاپیک آلارم رو چک میکنم،بلکه خبری ازش بشه،براش دعا میکنم،چرا ازش خبری نیست،نکنه اتفاقی افتاده واسه بچش خدایی نکرده؟

2738
بچه ها مگه چی شده؟ من خبر ندارم

بچه طفل معصوم 10 روزه تو کماست به خاطر بیماری متابولیک و بعدش هم آنفولانزا 

مادرش طفلی 21 سالشه 

دکترا حرفهای خوبی نزدن 

ولی خداروشکر مادر‌ش هنوز امید داره 

بچه طفل معصوم 10 روزه تو کماست به خاطر بیماری متابولیک و بعدش هم آنفولانزا  مادرش طفلی 21 سالش ...

ای واااااای  خدا به دل مادرش نگاه کنه. ان شاالله هرچه زودتر سلامتیش رو بدست بیاره. چند سالشه؟

2706