1662
1605

من خودم افسردگی شدید دارم حتی پول ویزیت روانپزشکو ندارم

و همون افسردگیم بخش زیادیش بخاطر بی پولیه

لباس سالی یبار میتونم بخرم بطوری ک الان لباس زمستونه ندارم و پالتویی ک مال چندسال پیشه دیگ واقعن قابل پوشیدن نیست و تُل زده

با این ک 20سالمه ولی هیچ خوشی ندیدم ی مسافرت نرفتم تاحالا

همیشه جلوی دیگران کوچیک شدم چون بنظر همه کسی ک پولدارع با شحصیته واحترام زیادی براش قائل میشن

اگ پول داشتم دماغمم عمل میکردم افتضاحه

اگ پول داشتم هر روز با لباسای تکراری چندین و چندساله بیرون نمی رفتم....

و خیلی مشکلات دیگ....

کاش میشد همه اونقدی پول داشتن ک روحشون مثل من داغون نشه

حال روحیم اونقد خرابه که هر ثانیه ارزوی مرگ میکنم میشه برای بهترشدن زندگیم یه صلوات بفرستی؟

من! چند بار شده تمام خانومای جوون فامیل و عروس ها و دخترا برنامه ای گذاشتن دور هم جمع شدن ولی من همیشه نمتونم  بزم

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1677

بی پول بودم و سر میکردم فقط مادرشوه م تو هرجمعی ک بودیم‌میگف این طفلکا بی پولن دستشون خالیه😔😔😔شخصیتمو خورد میکرد 

مثلا میرفتیم خونش انگار گوشت نخورده بودیم هی میگف از گوشتاش بریزید 

من اینطوری سرخورده میشدم

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

مجردی؟

شاغل نیستی

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
1665

واقعا بی پولی سختع  

من خودم در باک لامبورگینیمو جا گزاستم حالا پاپی پول نمیده بخرم میگه خودت بخر به من چه منم دست و بالم بستس‌اخه دارم یه برج ۲۰طبقه تو زعفرانیه میسازم فعلا پول مول ندارم ای بابا

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   

عزیزم توکل کن بخدا، همه روزا سخت داشتیم، حتی من و نامزدم یه مدت چون ورشکسته شده بود میرفتیم همش پارک و حتی پول لباس خریدن نداشتیم

انرزی مثبت داشته باش وهرروز باخودت تکرار کن چیزارو که میخوای، شروع کن کار کردن حتی فروشندگی و کارهای خونگی

من خودم خیلی ازین کارا میکنم و با پولش چیزایی که نیاز دارم خیلی آروم آروم تهیه میکنم 

1645