2733
2734
عنوان

آیا واقعا من عروس بدی ام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 93133 بازدید | 997 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم واسه خانواده شوهر هرکاری کنی همینه مردا هم تا خانوادشونو میبینن دم در میارن 

عزیزم اصلا اینطوری نیس نصف ماها ک اینجایم هم عروسیم هم خانواده شوهر هر بیشعوری رو باهم جمع نبندین

بخدا من عقدم کردم عروسی کردم ی کادو یا ی وعده شام از خونه داداشم ندیدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
یه خواهرم جاریمه.. فقط یه خواهر دیگم بود

عزیزم ببخشید خوبه آدم با خواهرش جاری بشه؟من این اتفاق برام افتاده میخوام راهنماییم کنید از تجربیاتتون برام بگید ک حواسمو جمع کنم

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2728

نمیدونم تو این 25 صفحه بهت گفتن یا نه 

ولی من میگم منم اگه جای همسرت بودم از اینکه مهمونی خانواده منو سریعا بخاطر کمک تبدیلش کنی به مهمونی مشترک با خانواده خودت شاکی میشدم

راه دیگه ای برای راحت تر شدن کارا بود

دوما چشمت نباید به دست دیگران باشه بابت کادو و فلان که خودت عذاب میکشی

سوما اگه بعد هر مهمونی یه هفته ده روز ول کنی بری که زندگیت جمع نمیشه که

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
نمیدونم تو این 25 صفحه بهت گفتن یا نه  ولی من میگم منم اگه جای همسرت بودم از اینکه مهمونی خانو ...

من خونوادم رو دو سال دعوت نکرده بودم... همیشه می گفتن تو مریضی،سختته ما نمیام... این سری گفتم هم کمکم باشن هم دعوتشون کنم.. یه خواهرم که جاریمه، با یکیشون قهر بودم، فقط خواهر بزگه با خواهر مجرد با پدر و مادرم بودند.... به خدا اگه درست رفتار کنند من کادو نمیخام... خود مادر شوهرم یه سال روز مادر براش بلوز گرفتم آدرس مغازه رو پرسید رفت اندازه خ.واهرشوهرم یه بلوز خرید... بعدش هم من تا  چند روز بعد مهمونی خونه بودم بعد نظافت می کردم خونم بزرگه.... نظافتم که تموم شد کتفم درد گرفت و بیمارستان بستری شدم... تو بیمارستان با هزار تا آزمایش گفتن از قلب نیست ولی درد میکرد مامانم بهم می‌رسید شوهرم که از صب تا شب کسی نمی بینش

2738
عزیزم ببخشید خوبه آدم با  جاری بشه؟من این اتفاق برام افتاده میخوام راهنماییم کنید از تجربیاتتو ...

خوبه... ا.گه خانواده خوبی باشه... بعضی وقتا از حماقت این جماعت دلم برا خواهرم هم میسوزه... باور می کنید دوقلو دنیا آورد یه جعبه شیرینی براش تو بیمارستان نخریدن.... سر اسم پسرش دخالت می کردن خواهرم بس که به اعصابش فشار آورد پاش فلج شد یعنی ریخت به سیاتیک... چقدر مامانم پرستاری رو کرد تا خوب شد. 

از صبر خیلیاتون در تعجبم ،ی جوری ک وقتی میام نینی سایت یچیرایی رو میخونم حس میکنم من مشکل دارم خدا ش ...

نه همیشه با صبر به خودمون ظلم میکنیم بعدش هم اینجوری میریزیم تو خودمون غصه میخوریم... من اصلا زیر بار مهمونی نمی باس برم مثل خودشون اگه نذری براشون بیارن میگن ناهار بیاین خونه فلانی تا دخترشون غذا نپزه

وای چیا میخونم من چ وضعیخ آخه من مادرشوهرمو هرچی میگم تشریف بیارین منزلمون میگن بچه کوچیک داری زحم ...

قدرشون رو بدون... کاش همه آنچه برا خودشون میپسندن برا بقیه هم بپسندن

شما براي يك ناهار جوجه بيمارستان بستري شدي اگر همسرت نميتونه كارگر بگيره بهتر خونه پدرت بماني مادرتو ...

گفتم کم خونم شدید بخاطر داروهای رقیق کننده خون... چشمام سیاهی میره... من قبلا که سالم بود اصلا چیزی نمیگفتم خودم همه کارا رو میکردم.... 

2706