1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1677

ما داروی امام کاظم استفاده میکنیم.. واکسن طب اسلامیه و عاااالی جواب میده...

اطاعت از ولایت فقیه،آزمون قبل از ظهور است...اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان🙏یا الله یارحمن یارحیم،یا مقلب القلوب،ثبت قلوبنا علی دینک🙏🙏🙏

عزیزم این انفولانزایی که اومده که میگن جدیده و انسانی حتی به اونایی که واکسن زدن میگن مواظب باشین نگیرین.تازه اگه واکسن را هم بزنی ۲۰ روز بعد اثرش تو بدن شروع میشه اون موقع دیگه ان شاالله دیگه نباشه

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
ما داروی امام کاظم استفاده میکنیم.. واکسن طب اسلامیه و عاااالی جواب میده...

اون مگه مال سرماخوردگی نیست؟

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
1668
اون مگه مال سرماخوردگی نیست؟

هم برای درمانه و هم پیشگیری عزیزم

برای درمان هر روز یک ق چ

برای واکسینه شدن هر ۱۰روز یک قاشق چ

اطاعت از ولایت فقیه،آزمون قبل از ظهور است...اللهم عجل فی فرج مولانا صاحب الزمان🙏یا الله یارحمن یارحیم،یا مقلب القلوب،ثبت قلوبنا علی دینک🙏🙏🙏
هم برای درمانه و هم پیشگیری عزیزم برای درمان هر روز یک ق چ برای واکسینه شدن هر ۱۰روز یک قاشق چ

منظورم اینه که برای آنفولانزا هم خوبه؟

منظورم اینه که برای آنفولانزا هم خوبه؟

بله برای آنفولانزا خوبه