2733
2734
عنوان

برای پاگشا چی باید بدیم هدیه؟

130 بازدید | 16 پست

فامیل خودم هستن خودشون به من ۲۰۰ تومن پول دادن🙄

خدایا پسرمو حفظ کن زیر سایه خودت.   پسرررررررم؟؟؟؟؟؟     دردت به سرممممم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ببینی کی ۲۰۰ دادن برا من ۳سال پیش پاگشا یه عده ربع سکه دادن اون موقع ۲۰۰بود این سکه ها

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2731

300 پول بده

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738
باید ببینی کی ۲۰۰ دادن برا من ۳سال پیش پاگشا یه عده ربع سکه دادن اون موقع ۲۰۰بود این سکه ها

خب عزیزم اون موقع طلا گرمی صد تومن بود بخوای به طلا حساب کنی یعنی معادل دو گرم طلای اون موقع رو بهتون دادن.حالا دو گرم طلا ببین الان چقدره

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)

ما پاگشا ک میریم

مادر عروس و داماد یه تیک طلا میزارن

بقیه هم ک دعوت میکنن ۱۰۰ ۱۵۰ پول میدن

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
مادرش بهت اکه ۲۰۰ داده مادر تو جبران کنه  اگه دختره بهت چسم نداده توام زیاد نده

نه دختر هیچی نداده

ما پاگشا ک میریم مادر عروس و داماد یه تیک طلا میزارن بقیه هم ک دعوت میکنن ۱۰۰ ۱۵۰ پول میدن

مارو دعوت نکردن خودم میخوام تکی عروس و دامادو دعوت کنم

مارو دعوت نکردن خودم میخوام تکی عروس و دامادو دعوت کنم

یه تیکه اثاث براش بگیر یا پول بزار جلوش 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2706