2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم جدا میشم خیلی میترسم

عزیزم فقط قوی باش.مشکل مالی ک نداری؟؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2728

هفت ساله جداشدم تحت فشار نیستم زیاد ولی یه جاهایی به من بدبین بودن اون اوایل که طلاق گرفته بودم ولی الان دیگه اینجور نیس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
دارم جدا میشم خیلی میترسم

نترس الان جامعه خانومای مطلقه رو اون قدر اذیت نمیکنه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

منم دارم جدا میشم خیلی دلم گرفته اشکام بند نمیاد

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
هفت ساله جداشدم تحت فشار نیستم زیاد ولی یه جاهایی به من بدبین بودن اون اوایل که طلاق گرفته بودم ولی ...

باید جا بندازی برا همه 

کم کم دستشون میاد

وزن اولیه۵۵.......وزن هدف۵۲

ما امشب حرفامونو زدیم دیگه میخوایم جداشیم

مطمئنم که روزایه خیلی سختی در پیش دارم 

خونوادم خیلی سرکوفت میزنن البته حق دارن.

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
منم دارم جدا میشم خیلی دلم گرفته اشکام بند نمیاد

وای عزیزم خدا ب دلت ارامش بده.

ناراحت شدم.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
باید جا بندازی برا همه  کم کم دستشون میاد

دیگه ان قدر همه طلاق گرفتن که براشون جاافتاده

2706