2733
2734
عنوان

چرا باردار نميشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 26 پست
يعني ميشه خدا🙏🏻 ان شالا من منتظر معجزشم

منم منتظرم.امیدوارم پریود نشم و باردار باشم.....

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالا

😍😍😍😍😍😍

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2731
شمال زندگي مي كنم ولي تمام ازمايشات و دكتر رفتم تهران

ببین عزیزم تهران کسی رو داری؟هرجارو رفتی بیخیال حتی بهترین مطب ها و مراکز تهران رو بیخیال...اگه میتونی بیای تهران و کسی رو داری میخام یه جارو بهت معرفی کنم که خواهر خودم بعد از ۱۵ سال اونجا باردار شد حتی جاریاش بعد چندسال بالاخره اونجا رفتن و باردار شدن دخترخاله خودم بعد از ۱۸ سال اونجا رفت باردار شد و از فامیلای شوهرم بعد از ۶ سال بعد کلی دوا و درمون و این دکتر و اون دکتر رفتن اونجا باردار شدن...اگه بتونی بیای و کسی رو داشته باشی خیلی خوبه

اره تمام فاميلم و خواهرام تهرانن 🙏🏻🙏🏻ممنون اگه بگي

ببین به حرفام خوب گوش کن و به حرف کسی اصلا اهمیت نده من ۹ ساله ازدواج کردم شوهرم واریکوسل داره من انواع و اقسام دکترا و مراکز بارداری مث رویان رفتم پیش دکتر پاکروش؛دکتر اشرف معینی و اووووه بخدا ان قدر دکتر رفتم که اسماشونو یادم رفت پیش بهترین دکترا رفتم ولی متاسفانه اصلا جواب نگرفتم تو این ۹ سال خواهرم همش بهم اصرار داشت که برم بیمارستان مهدیه شوش ولی من همش مسخره میکردم که من این همه دکترای خوب میرم همشون بالاشهرن و همشون معروفه مگه دیوونه ام بیام یه بیمارستان زپرتی پایین شهر؛خلاصه ۹ ساله تمام کارخودم و کردم و اصلا به حرف خواهرم گوش نمی‌دادم و میگفتم اون زمان قدیم بود که شماها اونجا باردار شدید الان کسی رو ندیدم که اونجا باردار بشه تا اینکه دوتا از فامیلای شوهرم بعد از ۶؛۷سال بالاخره تو همون بیمارستان مهدیه باردار شدن؛منکه اینارو دیدم دیگه عزممو جزم کردم و امسال رفتم بیمارستان مهدیه تشکیل پرونده دادم؛اونجا قسمت نازاییش از بیمارستان مهدیه جداست و یه قسمت داره به اسم مرکز ناباروری صبوحی که زیر نظر رویانه؛ بهترین و معروفترین پزشک نازایی اونجا اسمش زهرا حیدره؛بزن گوگل سرچ کن خیلییییییییی معروفه و کار درسته؛زهرا حیدر معرکه ست البته دکتر خود من کسی دیگه ست ولی تو این مدت دیدم که خانم دکتر زهرا حیدر خیلی خبره تر از دکتر منه؛خلاصه تو این چند وقت رفت و آمد به اون مرکز دیدم خیلیا تو همون مرکز باردار شدن وااااااای خیلیا از فک و فامیلشون میگفتن که اومدن این مرکز و باردار شدن ؛ببین اصلا شک نکن چقدر خوبه که خواهرات تهرانم قسمت میدم ناامید نشو و زنگ بزن وقت بگیر از خانم دکتر زهرا حیدر و حتما بیا...هزینه هاشم هم با دفترچه تامین اجتماعی خیلی پایینه باورت نمیشه ویزیت فقط ۴هزار تومن؛من خودم یکشنبه این هفته آی یو آی کردم فقط با ۵۸هزار تومان؛اصلا باورت میشه فقط ۵۸ تومن؟عمل آی یو آی و آی وی اف تو اون مرکز برای کسایی که اصلا بچه ندارن یا سنشون زیر ۴۵ ساله تخفیف ویژه داره؛برای همه ۵۰۰هزار تومنه ولی برای من شد۵۸ هزار تومن؛خیلی امیدوارم چون اطرافم خیلیا رفتن اونجا باردار شدن چون دکتر زهرا حیدر خیلی دکتر خوبیه؛قسم خوردم هرکسی مشکل ناباروری داره اونجا معرفیش کنم بره تانتیجه شو ببینه من الان دلم میسوزه که چرا به حرف خواهرم گوش ندادم و ۹ سال پیش نیومده این مرکز...توروخدا وقت بگیر برو و پیگیری کن باور کن نتیجه میگیری

2738

02155335400 اینم شماره بیمارستان مهدیه...تلفن گویاست زنگ بزن شماره نازایی رو بزن و دکتر زهرا حیدر رو انتخاب کن ببین تاکید میکنم فقط دکتر زهرا حیدر بعد که کدملی تو وارد کن..‌‌.اگه اومدی به ظاهر بیمارستان نگاه نکن و اصلا اهمیت نده دکتر حیدر تو بهترین مراکز کار می‌کنه و مطب هم داره ولی تو این بیمارستان هزینه های نازایی خیلی پایینتر از جای دیگه ست و خیالت راحت حتما جواب میگیری فقط صبر و حوصله داشته باش و پیگیری کن و سر موقع که دکتر میگه بیا