1600
1605
عنوان

چرا باردار نميشم؟

181 بازدید | 26 پست

خسته ام نا اميدم از حرفاي بقيه خسته شدم هر كسي ميرسه به ما حرفش بچست 😔 تمام ازمايشاتمون سالم بود فقط همسرم يكم تحركش كم بود كه الان درست شده ولي بازم هيچي😔 چكار كنم كه باردار بشم ؟ اين ماهم تا ٥ روز ديگه موعدمه اصلا حالت خاصي ندارم كه اميدوار بشم 😔

چن وقته اقدام کردین؟

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

خواص هل سبز در طب سنتی

کلیک کنید

1522

طب سنتی برو عزیزم

باید رحمت رو گرم نگه داری

دوسین بخورید هر دوتون

استرس نداشته بتش و بیخیال باش

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱

مث مایین حالا ما شوهرم کوچیکترین مشکلی نداره ولی نزدیک سه ساله منتظریم

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
1432
1523
شمال زندگي مي كنم ولي تمام ازمايشات و دكتر رفتم تهران

ببین عزیزم تهران کسی رو داری؟هرجارو رفتی بیخیال حتی بهترین مطب ها و مراکز تهران رو بیخیال...اگه میتونی بیای تهران و کسی رو داری میخام یه جارو بهت معرفی کنم که خواهر خودم بعد از ۱۵ سال اونجا باردار شد حتی جاریاش بعد چندسال بالاخره اونجا رفتن و باردار شدن دخترخاله خودم بعد از ۱۸ سال اونجا رفت باردار شد و از فامیلای شوهرم بعد از ۶ سال بعد کلی دوا و درمون و این دکتر و اون دکتر رفتن اونجا باردار شدن...اگه بتونی بیای و کسی رو داشته باشی خیلی خوبه

1611