2737
2739
عنوان

اگر ازدواجتون سنتي باشه و خانواده شوهر بازم قبولتون نداشته باشند...

| مشاهده متن کامل بحث + 850 بازدید | 102 پست
منم سنتی ازدواج کردم و تقریبا مثل تو  خانواوه پرجمعیت که همه قهرن .. دو تا دو تا به قول تو ...

واي مثل من. رفت و امد داري باهاشون؟

تو روابطت با شوهرت تاثيري نداره؟

مادر شوهر و پدر شوهر من بيسواد و مادر من دكتر هست. فكرش رو بكن.

بعد اينها خود شيفته هستند و زبونشون هم دراز

خيلي ناراحتم كه ملاكم خانواده نبود براي ازدواج

شوهرت چي ميگه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه مشکل از شوهرته بیشتر تا بقیه

اره ولي نميدونم چيكار كنم كه شوهرم رو طرف خودم بكشونم.

رو خانوادش خيلي حساسه و من هر وقت در مورد خاتوادش حرف زدم دعوامون شده.

جرات ندارم هيچي از خانوادش بگم. سريع ميگه تم رفت و امد نكن ولي اونها خانواده من هستند و من نميتونم بزارمشون كنار

2738
منم بهمین وضع دچارشدم آخرش طلاق کسی که منو نمیخاد گوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه ...

چرا طلاق؟

والا منم همين رو ميگم.

به من ميگه دكتر هستي ولي بيشعور. خوب احمق خودت اومدي من رو پسنديدي براي برادرت. 

مادرهمسر منم غیر مستقیم منو پیش همسرم خراب میکنه و دعوا میندازه همش ازم گله میکنه. الانم دارم میرم ببینمش اگه نرم میگه از ما بدت میاد نمیای و نمیخوای رفت و آمد کنی. خدا بهم صبر بده . لطفا دعا کنین برام و برای آرامش و سلامتی و خوشبختی منو همسرم🙏🏻 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
مال من همه فاميل شوهرم بد هستند و كينه اي

من خواهر شوهر ندارم اگر داشتم حتما مثل مادرش میبود

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
چندوقت یبار میرید ایران؟ بگو به شوهرت اگه داداش من به تو فحش بده تو چیکار میکنی؟

ميگه تو رفت و امد نكن و حرف نزن باهاشون.

اخه اينها همه با هم قهر هستند و فقط دو تا خواهرهاش باهاش ارتباط دارن. ميگه همين در تا برام مونده. در حالي كه همه اتبش ها از اول از گور همين ها بلند ميشد

2706