2726

كسي بوده مثل من ازدواجش سنتي باشه و از همون اول خانواده شوهرش سر ناسازگلري باهاش داشته باشند؟

ايا ناراحت نميشيد از برخوردهاشون؟ تو روابط با شوهرتون تاثير نداره؟ بي محلي ها اذيتتون نميكنه؟

من خواهر شوهرم من رو پسنديد براي برادرش و از روز اول ظاهرشون خيلي خوب بود. البته ما خيلي متاسفانه رفت و امد نكرديم و شناخت كافي از خونوادش نداشتم. بعد ازدواج اومدم كانادا و ازشون دور شدم. ولي از همون اول دخالتهاشون، دروغ و تهمت هاشون شروع شد. همش فكر ميكنن اگر برادرشون يكروز بهشون زنگ نزنه حتما من پرش كردم و تقصير من هست. خيلي خانواده بيماري هستند. خانواده پر جمعيت كه هيچكسي چشم ديدن اون يكي رو نداره. همه با هم قهرن و فقط دو تا دو تا رابطه دارند. مادرشوهرم هم تا زنده بود همين بود و هر دفعه زنگ ميزدم فقط تيكه ميتداخت در حالي كه تعريف ازم نباشه هم قيافم خوبه هم تحصيلاتم و هم خانواده خيلي خوبي دارم.

خواهر شوهرم بهم كلي فحش داده و گفته دكتر بودنت شعور نمياره و خيلي حرفهاي ديگه. به فاميلمون هم زنگ زدند و كلي بد من رو گفتند. خيلي ناراحتم از اينكه اين خانواده نصيب من شده و ناراحتم ا. اينكه شوهرم هنوز با خواهرش رابطه داره و اين همه فحش و بد و بيراه كه به من گفته روش تاثيري نكرده.

البته خواهر شوهرهام خيلي خيلي سياست دارند و مستقيم بد من رو به شوهرم نميگن ولي غير مستقيم من رو خراب ميكنند پيشش با دروغهاشون . مثلا ميگن ما به زنت زنگ ميزنيم جواب نميده و .....

خيلي دلم گرفته و همش ميخوام بديهاشون رو از ياد ببرم ولي از صبح تا شب بهشون فكر ميكنم. به عدالت خدا دارم شك ميكنم. اينها كه انقدر بد هستند خيلي هم خانواده شوهر خوب و فهميده اي دارند و پول و خوش هستند.

برام دعا كنيد كه هر كسي بهم بدي كرده به سزاي اعمالش برسه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی ب سنتی بودن نداره...

اذیت طرف مقابل در هرجور ازدواجی ممکنه دیده شه

ان شاالله مشکلتون حل شه گلم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
اخه چه جوری از اون سر دنیا میتونن انقدر ناراحتت کنن بیخیال

بي محلي بهم كردند خيلي. مثلا دعوتم تا حالًا نكردند . حتي عروسي گفتند اومديد اينجا بريد هتل. 

زنگ به شوهرم ميزنند من خونه باشم حرف نميزنن يا يك دقيقه مكالمه طول ميكشه. به شوهرم غير مستقيم از من بد ميگن.

با خودم هر وقت حرف زدن تيكه انداختند و كرم ريختند.

پيام بد و فحش برام گذاشت خواهر شوهرم اين اخري كه من نشون شوهرم دادم. ولي بازم شوهرم باهاش در ارتباطه 

کیون لقشون زندگیمو میکنم 😅 درکل اینجوریم کسی که بهم بی احترامی کنه سوسکم حسابش نمیکنم کلا از زندگی ...

خوش بحالت. چجوري از ذهنت خارج ميكني؟

من ميخوام فكر نكنم ولي نميشه و همش كارهاشون تو نظرم مياد

منم سنتی ازدواج کردم و تقریبا مثل تو 

خانواوه پرجمعیت که همه قهرن .. دو تا دو تا به قول تو .. مادرشوهرم فقط نگاهش به جیب بچه هاست( البته جیب شوهر من و یکی از برادرشوهرام) هیچ محبت و توجهی به بچه هاش نداره .. همش بی احترامی میکنن به خانواده من .. واقعا تو کاراشون موندم.. خانواده من به جرات ده تا مثل خانواده اونها رو از لحاظ معروفیت.. دارایی.. خوشنامی.. تحصیل و اجتماعی بودن میذارن توی جیبشون

ولی دریغ از ذره ای درک و فهم .. 

مادرشوهرم میگه ادم باید از خانواده پایینتر از خودش عروس بگیره که عروسش زبونش دراز نباشه😞😞😞

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
کیون لقشون زندگیمو میکنم 😅 درکل اینجوریم کسی که بهم بی احترامی کنه سوسکم حسابش نمیکنم کلا از زندگی ...

البته بگم كه همه فاميل شوهر من بي عاطفه هستند و با بفيه عروس و دامادها هم همينطور بودند. از شوهرم ناراحتم كه هواي من رو نداره

منم بهمین وضع دچارشدم آخرش طلاق کسی که منو نمیخاد گوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووه ...

اوووووف چه دل پری داشتی😅 ولی من طلاق نمیگیرم عوضش کاری میکنم طرف روزی سیصد دفعه بگه گوه خوردم گه خوردم 😅😅😅فعلا که شاخشونو شکستم 

😊
2706