1662
1605
عنوان

زنگ زدن به مادرشوهر

221 بازدید | 6 پست

سلام خانما من یه عقیده ای دارم اونم اینه که اصلا دوس ندارم همسرم بهم بگه مثلا به خانوادم زنگ بزن خودمم نمیگم مثلا به مامانم یا بابام زنگ بزن چون دوسدارم اون به خواست خودش انجام بده وظیفه زن وشوهر فقط در قبال هم هست اگر اون به مادر من زنگ بزنه حالشو بپرسه لطفه منم به مادر اون هم همینطور  وظیفه من هست به خاطر این لطفش تشکر کنم ولی همسرم معتقدن زن و شوهر درقبال خانواده ها هم وظیفه دارن مادر بزرگ همسرم یکم مریض احوالن من چن بار حالشو پرسیدم ولی  همسرم معتقدن هرهفته زنگ بزنم بپرسم با دعوا نمیگه ها یه جورایی خواهشی ولی من خوشم نمیاد بگه اینم بارها بهش گفتم اون ولی محض یادآوری میگه باز حالا اگه بخوایم اینطوری حساب کنیم که طبق حرفای زمان خواستگاریمون که خانواده طرف مثل خانواده خودمونه پس درواقع وظیفه میبینیم ولی خب همه میدونین مادرشوهر مادر خود آدم نمیشه چون مثل اون نگران ما نیست بیشتر انتظار زنگ زدن داره تا خودش منم به همسرم گفتم من زنگ میزنم ولی خب کاش یکیم بزنه حال مارو بپرسه شهر غریب اینا اونم میگه تو این چیزارو به من ببخش به خاطر من بکن.حالا به نظرتون عقاید من درسته یا نه طبق گفته همسر وظیفه هست و باید گوشزد کرد؟

نه تماسی که بخواد بزور خواهش باشه بدرد نمیخوره

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522

منم هر وقت بخوام به کسی زنگ میزنم نه من شوهرمو زور میکنم نه اون. آخه خانواده ای که شماره عروسشونو ندارن ارزش زنگ زدن داره؟ 

چندبار زنگ زدم خواهرشوهرم هر بار میگه شما نشناختمت 😐😐😐

منم دیگه زنگ نزدم