2703
2553
عنوان

برادرشوهر

547 بازدید | 27 پست

برادرشوهرم وضع مالیش تقریبا خوبه.خونه بزرگ خریدن وماشین داره وشغل دولتی.شوهرم پول دار نیست نه خونه داره و نه ماشین ونه حساب بانکی درستی.ما خونه اجاره کردیم پایبن شهر.دیروز برادرشوهرم به شوهرم گفته چرا اینجا کرایه کردید شوهرم گفته وسعم به همین میرسه.از دیروز شوهرم  ومن ناراحتیم بخاطر حرفش.به نظرتون چکار کنیم ؟

چقدر زود سر هرچیزی ناراحت میشید اینطوری زندگی بهتون سخت میگذره

دلتو گنده کن

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ناراحت نباش عزیزم خدابزرگه شمام پیشرفت میکنین..یعنی داداشش خودش نمیفهمه اگ داشتین خودتون عقلتون میرسه جایی بهتربرین  ایششش

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚

چیز بدی نگفته عزیزم، بین دوتا داداش حالا یه حرفایی زده شده شما بهتره دخالت نکنی بینشون ، باسیاست باش و به خاطر همچین حرفای کوچیکی ارامش خانواده رو بهم نریز 

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘
2714

خوب چیزی نگفته که یه تیکه پرونده بی خیال بابا .....اونم زحمت کشیده دو دوتا روچهارتاوهشت ترکرده.....توقع بیجا هم از کسی نداشته باشین خودتون زحمت بکشیم بالاخره روزوماه  یجورنمیمونه

چقدر زود سر هرچیزی ناراحت میشید اینطوری زندگی بهتون سخت میگذره دلتو گنده کن

آفرين دقیقا

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
ناراحت نباش عزیزم خدابزرگه شمام پیشرفت میکنین..یعنی داداشش خودش نمیفهمه اگ داشتین خودتون عقلتون میرس ...

بعضیام ادعاشون میشه پولشو دارن ولی جای داغون خونه ی داغون میگیرن  نمونش شوهر من که به فکر جیب خانوادش بوده همیشه😐

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2706