1600
1480
عنوان

برادرشوهر

527 بازدید | 27 پست

برادرشوهرم وضع مالیش تقریبا خوبه.خونه بزرگ خریدن وماشین داره وشغل دولتی.شوهرم پول دار نیست نه خونه داره و نه ماشین ونه حساب بانکی درستی.ما خونه اجاره کردیم پایبن شهر.دیروز برادرشوهرم به شوهرم گفته چرا اینجا کرایه کردید شوهرم گفته وسعم به همین میرسه.از دیروز شوهرم  ومن ناراحتیم بخاطر حرفش.به نظرتون چکار کنیم ؟

چقدر زود سر هرچیزی ناراحت میشید اینطوری زندگی بهتون سخت میگذره

دلتو گنده کن

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

ناراحت نباش عزیزم خدابزرگه شمام پیشرفت میکنین..یعنی داداشش خودش نمیفهمه اگ داشتین خودتون عقلتون میرسه جایی بهتربرین  ایششش

به نام خدا و دیگر هیچ و تنها انسان باش و دیگر هیچ‌‌..

خوب چیزی نگفته که یه تیکه پرونده بی خیال بابا .....اونم زحمت کشیده دو دوتا روچهارتاوهشت ترکرده.....توقع بیجا هم از کسی نداشته باشین خودتون زحمت بکشیم بالاخره روزوماه  یجورنمیمونه

1432
ناراحت نباش عزیزم خدابزرگه شمام پیشرفت میکنین..یعنی داداشش خودش نمیفهمه اگ داشتین خودتون عقلتون میرس ...

بعضیام ادعاشون میشه پولشو دارن ولی جای داغون خونه ی داغون میگیرن  نمونش شوهر من که به فکر جیب خانوادش بوده همیشه😐

1396
چرا همیشه برادر شوهرا پول دار تر هستن 😀😀😆😆 اکثرا دیدم پینکیسن بردادر شوهر پولدارتره. برا خودمم ه ...

خدا روزیشونو زیاد کنه ولی برادر شوهر من بی جنبه..مثلا ماشین داره ولی هیچ وقت به ما تعارف نمیکنه 

1547