1600
1480

خودت یا کسی دیگه به جاش به نیتش بگیرید

ماییم و نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...✋                                                                گر مسلمان گر مسیحی گر یهود...آدمی باشید مذهب هرچه بود💖

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

عزیزم از مرجع تقلیدشون بپرسن

من فکر میکنم کفاره بدن پذیرفته اس

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
1432
1563

اینکه حتما از ذهنش گذرونده یا به زبون آورده که اگر همیچ مشکلم حل بشه(برای رضای خدا) همچین نذری میکنم به این میگن صیغه که میگن چه عربی خونده باشه چه فارسی و چه به ذهنش گذرونده باشه و چه به زبون آورده بشه باید انجامش داد

ولی باز با شماره 09640 سامانه پاسخگویی به سوالات شرعی زنگ بزن و مطمئن بشو چون یکسری از دوستان نی نی سایتی میگن اگر نمیتونه که اصلا درست نبوده نذرش

اینکه حتما از ذهنش گذرونده یا به زبون آورده که اگر همیچ مشکلم حل بشه(برای رضای خدا) همچین نذری میکنم ...

اینکه حتما از ذهنش گذرونده یا به زبون آورده که اگر این مشکلم حل بشه(برای رضای خدا) همچین نذری میکنم به این میگن صیغه که میگن چه عربی خونده باشه چه فارسی و چه به ذهنش گذرونده باشه و چه به زبون آورده بشه باید انجامش داد