2726
عنوان

خاستگار کمک!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 65 پست
سخت نیس برات یهواززندگی مجردی بری توزندگی متاهلی ک دوتابچه هم هست؟!تسمه تایم پاره میکنی دیوونه 

😂😂😂😂😂

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

اگه اخلاقش خوبه راجع بهش فکر کن 

بچه هاش کوچیک ان اگر میتونی بهشون مثل یه مادر مهربون باشی قبول کن وگرنه نه آخه بچه ها گناه دارن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم ایشالله اونی که قسمت و تقدیرته بیاد نه اینکه آنقدر اعصابت از خاستگار جور و وا جور داغون بشه

خخ عزیزم من نامزد دارم..قبلنا خیلی خاستگارداشتم یهودلم هوس کرد..مسی واسه دعای قشنگت انشالله باهرکی مزدوج شدی کلی خوشبخت شی💋

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
چند سالتونه  خواستگار چند سالشه  میونتون با بچه ها کلا چطوره

خودم ۲۹ 

آقا ۳۵ 

میونم با بچه ها عالیه عاشقشونم

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
یه مدت فقط سعی کن با بچه هاش بیشتر اشنا شی ،اون وقت به ازدواج فکر کن

اره این خوبه درست میگی 

ببین دوستم عاقلانه تصمیم بگیر. برو مشاور حتمنننن اگه خودتو دوس داری. با ایشون این خاستگار منظورمه حرف بزن ببین هدفش چیه از ازدواج؟ ایا چون مادرش و مادر همسر خدا بیامرزش بچه هارو نگه نداشتن خواسته فقط یک نفر باشه که به بچه ها رسیدگی کنه؟ و مسئولیت خودشون کمتر بشه؟ شما وضعیتت بهتره. یه مدرک دکترا چشمتو نگیره.

خپدتم میتونی ادامه بدی بری دکتری بگیری 

عزیزم یک انتخاب ناموفق داشتی قبلن. ایا میخوای بدون عشق وارد زندگی بشی که هر روز با دوتا بچه کوچولو سر و کله بزنی؟ اگر توانشو داری برو. ولی خوب فکراتو بکن

خوب به خاطر همین بچه ها داره انقدر زود ازدواج میکنه پس باید خیلی حواست جمع کنی و همه جوانب در نظر بگ ...

اره نگرانم برا چی به این سرعت میخواد ازدواج کنه فقط بچه یا نه در کنارش واقعا احتیاج داره به همسر ...آخه الان کنار اومده 

نمیدونم الان اشناییتی ندارم اما خودم بچه دوستمممم  نگران سختیاشم که به یه باره وارد زندگی میشی ...

Ehtml in k aghahe dg bche nkhd y tu ngahdarie bche dochre moshkl bshi

تیکر یه سالگی پسرم 😍  اقامون+پسرم=زندگیم❤
خودم ۲۹  آقا ۳۵  میونم با بچه ها عالیه عاشقشونم

ب شرط اینکه بچه هام بتونن عاشق شمابشن...

منم عاشق بچه هام ولی توخودم نمیبینم همچین کاری کنم اول زندگی کلی درگیری خودتوبااون زندگی مچ کنی 

2706