2733
2734
عنوان

چرا داداشم انجوری شده؟ 😐😐😐😐

352 بازدید | 23 پست

بردار کوچک ترم 22 سالشه

یه مدته یه طوری شده از وقتی وارد دانشگاه شده😐

دوستای جدید پیدا کرده و اخلاقش از این رو به اون رو شده   دیگه نمیشناسمش   خیلی تحت تاثیره  به شدت   خیلی بیجنبه هست   یه مشت دوستای.... 😕   مادرم هرچی بهش میگه با فلانی نرو  میگه نرم که چی؟  و ایناا     اما نشه یه نفر از تو کوچه بیاد بگه این کارو نکن  میگه چششششمممم   واقعا تعجب میکنم از بعضی از کاراش   کاش دوستای باوفایی هم داشت 😕  اصن هیچی حالیش نیست  ادعای همه چی دانیشم میشه 22 سال که دیگه سن کمی نیست  این اخلاقا واسه یه پسر 17  16 سالس   22 دیگه شخصیتش داره شکل میگیره   حالم بهم میخوره از بعضی از بی عقلیاش  چرا اینطوری بیجنبه شده

امیدوارم گول نخوره و اتفاقی واسش نیفته  اخه داداشمم اصلا اهل هیچی نبود😞

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞
خوب خودت میگی ۲۲ سالشه  نباید بهش راه و چاه بگید  مرده خودش

مرد  این کارا واسه یه پسر 17 18 سالس

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرد  این کارا واسه یه پسر 17 18 سالس

اصلا نباید تو کاراش دخالت کنید بهش بکن نکن نگید

برعکس بهش بگید تو چه عالی تو مردی هندونه زیر بعلش بدارید

شخصیتشو نباید خرد کنید

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
اصلا نباید تو کاراش دخالت کنید بهش بکن نکن نگید برعکس بهش بگید تو چه عالی تو مردی هندونه زیر بعلش ب ...

خب مامانم نگرانه   میگه با این نرو

هندونه زیر بغلش بزاریم که بدتر ادعای داناییش میشه   با وحود اینکه هیچی نمیدونه  خوب و بد رو تشخیص نمیده

2738

ریشه یابی کنید شما و مادرتون زیادی دارین بهش توجه میکنین که اشتباهه بازخواستش نکنید اگر زمانی قرار بوده شخصیت و اخلاق شکل بگیره دیگه گرفته فکر نکنم کسی که بیستو دو سالشه دیگه قابل اصلاح باشه مگر اینکه واقعا ادم منطقی ای باشه که با توصیفات شما بعید میدونم منطقی باشه 

البته اگر ترم اولیه درست میشه نگران نباشین...

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
خب مامانم نگرانه   میگه با این نرو هندونه زیر بغلش بزاریم که بدتر ادعای داناییش میشه   با ...

مامانت نگرانه باید راه درستو بره

راهشم شخصیت دادن به جوونه

ولی اگه میخواد بهش امر و نهی کنه اون قضیش جداست

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
ریشه یابی کنید شما و مادرتون زیادی دارین بهش توجه میکنین که اشتباهه بازخواستش نکنید اگر زمانی قرار ب ...

نه من اصلا بازخواستش نمیکنم اتفاقا   اصن کاری به کارش ندارم    اخه میترسم این بی جنبگیش باعث بشه اتفاقی که نباید  بیفته  متوجه میشید که؟    اصن گوش نمیده   بهش که میگم  حس میکنه دارم بهش طعنه میزنم   واقعا موندم تو کاراش

مامانت نگرانه باید راه درستو بره راهشم شخصیت دادن به جوونه ولی اگه میخواد بهش امر و نهی کنه اون قض ...

انفاقا مامانم باهاش خوبه  جوری رفتار میکنه  که همه چی رو بگه

اما داداشم منطقی نیست😐😞

انفاقا مامانم باهاش خوبه  جوری رفتار میکنه  که همه چی رو بگه اما داداشم منطقی نیست😐😞

اون پسر ۲۲ سالست

پسر ۲۲ ساله فکر میکنه کل کهکشانها و ستاره ها و خورشید دارن بهش تعظبم میکنن

شما که عاقلید باید درکش کنید و درست باهاش برخورد کنید

بهیچوجه شخصیتشو خرد نکنید

ریشه یابی کنید شما و مادرتون زیادی دارین بهش توجه میکنین که اشتباهه بازخواستش نکنید اگر زمانی قرار ب ...

راستش  من الکی نوشتم داداش کوچک ترم

من از داداشم کوچیک ترم  واسه همین وقتی بهش میگم بعضی چیزارو فک میکنه دارم بهش طعنه میزنم   فکر میکه بزرگتره  عقلش بیشتره  و کاراش درست  با وجود اینکه اصلا اینطوری نیست

نمیدونم شایدم کار من اشتباهه

اون پسر ۲۲ سالست پسر ۲۲ ساله فکر میکنه کل کهکشانها و ستاره ها و خورشید دارن بهش تعظبم میکنن شما که ...

مثلا چیکار کنم؟   یکم دیگه راهنمایی میکنید🙏

2706