2737
2734

چرا مردان از زنان زیرک‌خوششان می آید

ده کار احمقانه ای که زندگی زن و شوهرها را خراب میکنید

فعلا این دو تا یادمه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

مردان مریخی زنان ونوسی.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا مردان از زنان زیرک‌خوششان می آید ده کار احمقانه ای که زندگی زن و شوهرها را خراب میکنید فعلا ای ...

ممنون بیشتر کتابی که به انتخاب پیش از ازدواج کمک کنه مد نظرم هست

2738
ممنون بیشتر کتابی که به انتخاب پیش از ازدواج کمک کنه مد نظرم هست

اهان

کتاب  وضعیت آخر

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
محبت می فرمایید

سمینارهای ازدواج موفق آقای فرهنگ

اگر تو نت پیدا نکردی برو سراغ سی دی فروشی ها تا پیداش کنی

بسیار عالی هست کمک میکنه که طرف مقابل رو بیشتر بشناسیم بهمون کمک میکنه که چه سوالایی بپرسیم

چه حساسیت هایی داشته باشیم

به نظر من انتخاب بدون احساسات و آگاهانه در مورد ازدواج باید صورت بگیره که این آقا خیلی قشنگ بیان کرده بعد اینکه سمینارهاشون اصلا حالت خشک نداره و آدم واقعا لذت میبره

برای پیش از ازدواج و انتخاب مفیده؟

.الان عقد هستین؟ 

یا تازه میخواید انتخاب کنید

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم از خدایم فرشته ههایم؛میکاییل جبرییل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم  استادانم مطلب برازنده اسبقی حلت  آزمندیان اقای عزیز عباسمنش  از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنونم همسرم  مرسی که هستی.