2726

سلام خانوما من ۲سقط توی هفته۷و۸داشتم . ازمایش کاریوتایپ دادم مشخص شد من جابجای کروموزوم ۱۱و۱۳دارم...گفتن چه خودم اقدام کنم چه پی جی دی کنم شانسش۳۰درصده الان موندم چکارکنم...خیلی داغونم اصلنم دوسندارم تخمک اهدایی بگیرم..تورخدااگر تجربه ای دارین کمکم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دوست منم همین مشکل رو داشت اون همسرش جابجایی کروموزومی داشت. بعد از ۴ بار سقط الان یه بچه ۲۰ ماهه داره دومی رو هم ماه دیگه بدنیا میاره. اونم  طبیعی اقدام کرد

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
نه عزیزم من تازه فهمیدم اینطورم...

آها چون حدود ۲ هفته پیش هم یه نقر دیگه همین مشکل رو داشت، اگه تهران هستین یه مرکز ژنتیک بسیار خدب در شهرک غرب هست، به نام مرکز ژنتیک کریمی نژاد، حتما مراجعه کنید و مشاوره ژنتیک انجان بدین ببینید چه پیشنهادی دارن، مرکز بسیار خوبیه

... و من به تو ایمان دارم...
عزیزم دوست منم همین مشکل رو داشت اون همسرش جابجایی کروموزومی داشت. بعد از ۴ بار سقط الان یه بچه ۲۰ م ...

وای بخدا گریم گرفت چقدر خبر خوبی امیدوارم منم از خودم داشتباشم

وای بخدا گریم گرفت چقدر خبر خوبی امیدوارم منم از خودم داشتباشم

عزیزم باهاش حرف میزنم همینجا برات مینویسم. کدوم شهرهستی؟ 

دوست من خوزستانه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
آها چون حدود ۲ هفته پیش هم یه نقر دیگه همین مشکل رو داشت، اگه تهران هستین یه مرکز ژنتیک بسیار خدب در ...

تازه از تهران میام ازمایشام رو فرستاده بودن اونجا ولی برای مشاوره رفتم ابن سینا و یه جای دیگه دکترا گفتن ۳۰درصد احتمال بارداری سالم داری اونم باید تو هفته ۱۶فکنم امنیوسنتز کنه..واگرم پی جی دی کنم اچنم چون دستکاری میشه ممکنه نگیره و باز سی درصده..بعد پیشنهاد تخمک اهدایی دادن که انگار دنیاروسرم خراب شد...بخدا افسردگی کامل گرفتم

عزیزم باهاش حرف میزنم همینجا برات مینویسم. کدوم شهرهستی؟  دوست من خوزستانه.

من ساکن بندرعباسم ولی الان کرمانشاه خونه پدرمم...اره عزیزم توروخدابپرس ببین اونام جابجایی کروموزوم داشتن?وسقطاشون تو چند هفته بوده

عزیزم خیلیا جهش ژنتیک داشتن و بارداری سالمی داشتن زیاد نگرانی ای وی اف کن 

اخه میگن چون جنینا دستکاری میشن شانس گرفتنشو میاره پایین...و میترسم اینهمه هزینه کنم نگیره...

من ساکن بندرعباسم ولی الان کرمانشاه خونه پدرمم...اره عزیزم توروخدابپرس ببین اونام جابجایی کروموزوم د ...

بله نه تنها شوهرش جابجایی کروموزوم داشت خودش هم مشکلات رحمی و بیماری خودایمنی و انعقادی شدید داشت. بیشتر سقطهاش تو همون هفته ۴ و ۵ بود اصلا به تشکیل قلب نمیرسید. 

تازه از تهران میام ازمایشام رو فرستاده بودن اونجا ولی برای مشاوره رفتم ابن سینا و یه جای دیگه دکترا ...

الهی بگردم ، چقدر سخت، واقعا انشاله خدا خودش دلتون رد شاد کنه

... و من به تو ایمان دارم...
2706