2410
2553

اعتقاداتشون ب شدت قوی میشد و تا چند روز نماز خون میشدن؟ 

یه درسی از اندیشه اسلامی دو دانشگاه بود در مورد مرگ و معاد بود انقد مرگ رو آسون تعریف کرد واینکه مرگ هر کس شروع زندگی دوباره اوست در جهانی دیگر.. و پلی بین دنیا و آخرت و اینکه دنیا چقد بی ارزشه و این حرفا که اصلا حال کردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2720
2714
🤣🤣🤣

تو دانشگاه امتحان اخلاق اسلامی و تاریخ صدر اسلا تو یه روز داشتم روز قبلش رفتم کتاباشو خریدم😐 دو ساعت اخلاق خوندم(مثه اندیشس)چند ساعتم تاریخ خوندم بقیشم امتحان بعدیمو چون سنگین بود 

۸تا۱۰اخلاق ۱۰تا۱۲تاریخ امتحان دادمیکیشو ۲۰یکیشو۱۹شدم😃

اینا که تبلیع برا خودکشی من نمردم تا حالا ولی علقت کار بنداز ببین اسونه نفس نکشی قلبت واسته جون بدی بعدم مادر پدر و بچه ات و نبینی خب معلومه سخته

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2706