2703
2553
عنوان

ميشه نظرتونو بگين؟به نظرتون چه قدر ممكنه درست باشه؟؟؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس بااین حساب،که از ...کمک گرفته بازم همه چی رو درست گفته،چون....همه چی روسرک کشیده وفهمیده دیگه

الان من چيكار كنم😑دوسش دارم ميدونم كه اونم دوسم داره😑ولي چندوقته مشكوك شده و شيطون

2456
ما رابطه خونوادگي هم داريم دوستيمون الكي نيست بهم ثابت كرده كه جونشم ميده واسم 

ماهم رابطه خانوادگی داشتیم در این حد که خانواده من بیشتر از من اونو دوست داشتن عمه هام عمو هام خاله هام دایی هام 

ماهم رابطه خانوادگی داشتیم در این حد که خانواده من بیشتر از من اونو دوست داشتن عمه هام عمو هام خاله ...

نميدونم ولي اين چيزايي هم گفت كه دوستم اصلا خبر نداره🙄

2714
خب چيكار كنم؟😭طرفم خيلييي مشكوك شده  اون سري گفتم راجع به يه موضوعي بايد باهات حرف بزنم خيلي ...

دیگه دنبال فال نروچون،تمام فکروزندگیت درگیرش میشه،

درمورد فالی که گرفتی هم متاسفانه فکرمیکنم،همه چی رودرست گفته،

دیگه دنبال فال نروچون،تمام فکروزندگیت درگیرش میشه، درمورد فالی که گرفتی هم متاسفانه فکرمیکنم،همه چی ...

اره شك ندارم ولي گفت پشيمون ميشه و برميگرده😢

اسم خودمون و مادرهامون

با جن در ارتباطاین بوده ما یه همسایه داشتیم اینکاره بوده میگف جنادر برام خبر میارن روزانه ادم از همه شهری میومدکه خونش اخرشم با اینکاراش جون مرگ شد ایست قلبی کرد. کارت اشتباه بود

2706