2703
2553
عنوان

ميشه نظرتونو بگين؟به نظرتون چه قدر ممكنه درست باشه؟؟؟😶

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه بابا دوست ١٢ سالمه اندازه خواهرم اعتماد دارم بهش

منم دوست ده ساله دارم ولی من فقط یه ماه نبودم ازم هیچ خبری نگرفت هیچیی منم ازتباطمو باهاش قطع کردم ولی الان یه دوست دارم فقط سه ماهه اشنا شدیمیک روز منو نبینه زنگ میزنه حالمو بپرسه ☺دوستی که کمیت نیست به کیفیته 

2714

اعتقاد دارم

خب خدارو شکر کن بهت درست گفته حالا بشین خوب فکر کن و درست تصمیم بگیر

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
منم دوست ده ساله دارم ولی من فقط یه ماه نبودم ازم هیچ خبری نگرفت هیچیی منم ازتباطمو باهاش قطع کردم و ...

ما رابطه خونوادگي هم داريم دوستيمون الكي نيست بهم ثابت كرده كه جونشم ميده واسم 

در مورد درست و غلطیش نمیدونم ولی کلا سعی کن سمت فال واین حرفا نری هم خرافات برات میاره هم اعتیاد داره بعدا بخوای آبم بخوری میگی یه فال بگیرم ببینم آب بخورم خوبه یا نه و از همه مهم تر چرا فکر کردی در دنیا بسته شده و دیگه شانس یه رابطه ی خوب با کسی که لیاقتتو اره رونداری؟اگه قراره یه زن مطلقه ازت دورش کنه یه فندک بگیر زیر لون رابطه و تمومش کن سخته میدونم ولی شدنیه لازم نیس خودتو شکنجه بدی یادتم نره بدترینکار برگشتن به یه رابطه تموم شدس اگه میخواس ه جایی برسه رابطه همون دفعه اول رسیده بود به خودت احترام بذار و برا میشه تمومش کن و بدون فرصتای خیلی بهتری خواهی داشت نه ینکه لزوما پولدارتر باشه همین که اعتمادداشته باشی و از ته قلبشدوست داشته باشه یعنی یه پیشرفت بزرگ.با ارزوی خوشبختی.      

اعتقاد دارم خب خدارو شکر کن بهت درست گفته حالا بشین خوب فکر کن و درست تصمیم بگیر

خب چيكار كنم؟😭طرفم خيلييي مشكوك شده 

اون سري گفتم راجع به يه موضوعي بايد باهات حرف بزنم خيلي مشكوك شد همش ز ميزد كه من استرس گرفتم چي ميخواي بگي؟🤦🏻‍♀️

از  جن اطلاعات گرفته چرا پای اینا رو به زندگی باز میکنی؟ پس خدا عقل و اختیارو واس چی داده

پس بااین حساب،که از ...کمک گرفته بازم همه چی رو درست گفته،چون....همه چی روسرک کشیده وفهمیده دیگه

2706