2737
2734

اره من مادرم پنجاه و یک سالش بود یائسه شد یکسال بعد لک میدید خودش میگفت که لک بعداز یائسگی خوب نیس رفت دکتر پاپ اسمیر داد و گفتن هیچی نیس ولی باید پیگیر باشن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره من مادرم پنجاه و یک سالش بود یائسه شد یکسال بعد لک میدید خودش میگفت که لک بعداز یائسگی خوب نیس ر ...

مامان من ۴ ساله یائسه شده ولی دیروز لک دیده 

رفت پاپسمیر و آزمایش ca125. منتها جوابش دیر میاد نگرانم 

سونو واژینال هم باید انجام بده 

مادرتون فقط یکبار لک دید ؟

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2728
مامان من ۴ ساله یائسه شده ولی دیروز لک دیده  رفت پاپسمیر و آزمایش ca125. منتها جوابش دیر میاد ...

چندباردیده بود 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
مامان من ۴ ساله یائسه شده ولی دیروز لک دیده  رفت پاپسمیر و آزمایش ca125. منتها جوابش دیر میاد ...

مامان من هم ۵۷سالشه العان دوهفته هست لکه های خون میبینن بعد از ۸سال یاىسگی رفته ازمایش داده از رحمش ۴شنبه جوابش میاد  😭😭😭 العان مامان شما عزیزم جوابشون اومده چی گفتن خیلی نگران مامانمم

آهنگ تند زندگی برای رقصیدن است نه دویدن..

اترین  جان العان مامانتون خوب شده آخه مامان من هم ۵۷سالشه العان دوهفته هست لکه های خون میبینن بعد از ۸سال یاىسگی رفته ازمایش داده از رحمش ۴شنبه جوابش 😪😪خیلی نگرانم مامان شما العان خوب شدن ؟؟؟لطفا بگین خیلی دل نگرانم 

آهنگ تند زندگی برای رقصیدن است نه دویدن..
2738
اترین جان میشه جواب بدین.مشکل نادرتون چیبود...خیلی نگرانم

عزیزم ،رفتن دکتر و سونو و ...

چیزی نبود 

گاهی بخاطر استرس پیش میاد 

و یا موقع نز دیکی واژن خشک باشه بخاطر یائسگی

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
2706