2726
مرسی عزیزم.حالا درس فیزیکشون سوالای سختم داره؟من از فیزیک فراری هستم

اینو راستش نمیدونم.. چون خودم نظام قدیمم

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
نه دوستام گفتن خیلی اسون بوده من اگه بیشتر دقت میکردم تقریبا دوهزار میشدم

ای بابا.همین الان یه خانوم گفتن ریاصیش در حد المپیاد بوده و فیزیکش متوسط رو به سخت.

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نظام جدیدم  و خب یه سری مباحث کامل حذف شده مثلا انتروپی و از طرف دیگه هم یه سری مباحث خیلی ...

اینایی که شما میگی تمام مطالب اضافیش نهایتا بیست روز وقت بیشتر بطلبه(که نمیطلبه) مباحث پیوستس و وقتی اسید و باز ارنیوس خونده میشه برونتس هم نهایت یکساعت وقت بگیره فهمیدنش یا مثلا انتالپی انتروپی اینا همه پیوستس نهایت یه فرمول بیشتر

کنکوری خوب اینقد عاشق درس هست که سنگینی براش معنایی نداشته باشه 

بنظرم کسی که درگیر حواشی بشه نابود میشه جدید و قدیمم نداره 

خوشبینانه و استادانه بیندیشید ، همراه با اعتماد به نفس و یقین، و آن وقت زندگی امن‌تر ، عمل پربارتر ، تجارب و دستاوردها غنی‌تر می‌شوند.
2728
چرا قدیم میخونی؟مگه نمیگید حجم جدید کم شده و...

من الان دانشجوام.. پارسال کنکور دادم..

چون خودم نظام قدیم بودم باید کنکور نظام قدیمو میدادم

بِزَن بارونِ نَم نَم.... خیس بِشَم آرومو کَم کَم... اِی ببار رو صورتِ مَن‌‌‌... تابِشَم آروم یِکَم مَن..!!! 😊😊♥️♥️
درسته مرسی از توصیحاتتون.اون مباحث اضافه شده مثل همین شناوری اسونه یا سخت؟

آسونه  نگران نباش 

شما بیشتر برای فیزیک و ریاضی نگرانی؛ که توی نظام جدید واقعا آسون تر شده فقط کافیه یه مقدار بخونی 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 

اگر نظام قديمي هستي مطالب نظام جديد برات راحته

حتي اونجايي كه حذف شده يا كم شده رو هم تو كاملشو ميدوني و يه قدم جلويي

براي همين ميگن نظام جديدا،كتاباي نظام قديمم نگاه كنن

نظام قديم امسال حتي بودجه بندي سوالاتشم مشابه نظام جديد بود

اینایی که شما میگی تمام مطالب اضافیش نهایتا بیست روز وقت بیشتر بطلبه(که نمیطلبه) مباحث پیوستس ...

تا یه حدی شاید حرفتون درست باشه که اگه یه نفر خیلی درسخون باشه براش حجم مطالب خیلی فرقی نداره (البته من موافق نیستم )ولی یه مطلبی هست که اون طراح های کنکورن  

همین سال 98 خیلیا معترض بودن که سوالا بیشتر باتوجه به کتابای نظام جدید طراحی شده (منظورم توی سوالات مشترک هست )

و امسالم بعضی از معلما میگن حتی اگه نظام قدیم میخواید شرکت کنید یه دور به کتاب نظام جدیدها نگاه کنید 

پارسال یه سوالی مشابه سوال تمرین کتاب درسی اومده بود(از سوالای مشترک  ) که اصلا همچین تمرینی برای نظام قدیم ها نبوده و حتی کوجیکترین اشاره ای هم نداشته 

ولی در هرصورت بازم این انتخاب شماست که کدوم کنکور رو بدین

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 
اگر نظام قديمي هستي مطالب نظام جديد برات راحته حتي اونجايي كه حذف شده يا كم شده رو هم تو كاملشو ميد ...

اره به خدا اینقدر شوکه شدم سرکنکور.اصلا بودجه بندیاش افتصاح شده بود

کاملا بدیهه تسلط شما روی کتاب های نظام قدیم بیشتره  و در ضمن از هزینه کتاب ها هم نمیشه صرف نظر ...

اگه هزینه کتابارو کنار بزاریم دوستان میگن نطاپم جدید فقط حدف کرده و مطالب اصافیش هم کمه 

.پس چرا بهتر نیس نطام جدید کنکور برم؟

2706