عنوان

نمیدونم کجای زندگی قراره منم احساس خوشبختی کنم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 22 پست
من گمان بد ندارم . فقط کمی خسته ام 😥 در حقیقت خیلی خسته 

سعی کن همیشه به چیزای خوب فکر کنی و مثبت اندیش باشی قطعا چیزای خوب برات پیش میاد ان شاء الله 

موفق باشی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
دقیقا نه تنها شما به نظرم هر زنی لازمه روی پای خودش وایسه و مستقل شه تا بتونه خودشو زندگیشو نجات بده

براش سخت تلاش میکنم . شرایط سخته واقعا سخته ولی چاره ای ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا نه تنها شما به نظرم هر زنی لازمه روی پای خودش وایسه و مستقل شه تا بتونه خودشو زندگیشو نجات بده

من خیلی در تلاشم ک رو پای خودم وایسم اما هرجا رفتم عوضی بودن و خلاصه کار خوب پیدا نکردم 

یجا بود خیلی خوب بود ی مدت کار کردم کاراموزی بودم ک باهام قرارداد بستن شبش گفتن نمیخوایمت

احساس میکنم با ۱۸ سال سن افسرده شدم بخاطر این موضوع

2728
خانوادگی . تو خونه ای که .... 😔

غصه نخور تو سعی کن خودتو بکشی بالا پیشرف داشته باشی رشد کنی سعی کن خودتو نجات بدی انقدم نا امید نباش و انقد انرژی منفی نده 

دیت رو دست نزار تا بختت با ی ادمه خیلی خوب باز بشه خودت واسه زندگیت تلاش کن خدا ی ادمه خوبم میزاره سر راهت

چند سالته؟