2410
2553

نمیدونم کی کنار کسی خواهم بود که دوستش دارم یه مردی که خوب باشه رفیق باز نباشه اهل مشروب و این چیزا نباشه وابسته به خانوادش باشه ( پدر و مادرش نه ) 

من از بی شوهری نمی نالم که یه سریا بیان بگن چقدر از بی شوهری مینالن تو نی نی سایت 

من از آینده میترسم ، میترسم چیزایی که یه عمره دارن منو زجر میدن همیشه تو زندگیم باشن هیچوقت تموم نشه روزای بد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اگر به چیز های بد فکر کنی و به خودت تلقین کنی سرت میاد هیچ وقت چیزای بد رو هی بهشون فکر نکن

در عوض به خدای خودت گمان خوب داشته باش و برای آینده ات بهش اعتماد کن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714
من انرژی منفی نمیدم حقیقت های زندگی الانمو گفتم همین 

خب رو حقیقتم تمرکزتو بزاری ادامه پیدا میکنه بجای ناامیدی راهی پیدا کن اگه فکرتو بزاری رو حل مشکل راهشم پیدا میشه

امام رضا علیه السلام؛به خداوند گمان خوب داشته باش زیرا خداوند میفرماید من در نزدظن  بنده مومنم  هستم اگر گمان نیک داشته باشد پس کارشش نیکو می‌شود و اگر گمان بد داشته باشه کارش بد می‌شود 

کافی ج2 ص 72

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خب رو حقیقتم تمرکزتو بزاری ادامه پیدا میکنه بجای ناامیدی راهی پیدا کن اگه فکرتو بزاری رو حل مشکل راه ...

آره اول از همه در تلاشم خودم رو پای خودم وایستم 

امام رضا علیه السلام؛به خداوند گمان خوب داشته باش زیرا خداوند میفرماید من در نزدظن  بنده مومنم ...

من گمان بد ندارم . فقط کمی خسته ام 😥 در حقیقت خیلی خسته 

2706