1600
1480

نمیدونم کی کنار کسی خواهم بود که دوستش دارم یه مردی که خوب باشه رفیق باز نباشه اهل مشروب و این چیزا نباشه وابسته به خانوادش باشه ( پدر و مادرش نه ) 

من از بی شوهری نمی نالم که یه سریا بیان بگن چقدر از بی شوهری مینالن تو نی نی سایت 

من از آینده میترسم ، میترسم چیزایی که یه عمره دارن منو زجر میدن همیشه تو زندگیم باشن هیچوقت تموم نشه روزای بد 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اگر به چیز های بد فکر کنی و به خودت تلقین کنی سرت میاد هیچ وقت چیزای بد رو هی بهشون فکر نکن

در عوض به خدای خودت گمان خوب داشته باش و برای آینده ات بهش اعتماد کن

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
1546
من انرژی منفی نمیدم حقیقت های زندگی الانمو گفتم همین 

خب رو حقیقتم تمرکزتو بزاری ادامه پیدا میکنه بجای ناامیدی راهی پیدا کن اگه فکرتو بزاری رو حل مشکل راهشم پیدا میشه

امام رضا علیه السلام؛به خداوند گمان خوب داشته باش زیرا خداوند میفرماید من در نزدظن  بنده مومنم  هستم اگر گمان نیک داشته باشد پس کارشش نیکو می‌شود و اگر گمان بد داشته باشه کارش بد می‌شود 

کافی ج2 ص 72

بگذار همه مسخره کنند چادرت را، سیاه بودنش را، چهره بدون آرایشت را، می‌ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه  «عج» 
8
خب رو حقیقتم تمرکزتو بزاری ادامه پیدا میکنه بجای ناامیدی راهی پیدا کن اگه فکرتو بزاری رو حل مشکل راه ...

آره اول از همه در تلاشم خودم رو پای خودم وایستم 

امام رضا علیه السلام؛به خداوند گمان خوب داشته باش زیرا خداوند میفرماید من در نزدظن  بنده مومنم ...

من گمان بد ندارم . فقط کمی خسته ام 😥 در حقیقت خیلی خسته 

1601
من گمان بد ندارم . فقط کمی خسته ام 😥 در حقیقت خیلی خسته 

سعی کن همیشه به چیزای خوب فکر کنی و مثبت اندیش باشی قطعا چیزای خوب برات پیش میاد ان شاء الله 

موفق باشی

دقیقا نه تنها شما به نظرم هر زنی لازمه روی پای خودش وایسه و مستقل شه تا بتونه خودشو زندگیشو نجات بده

براش سخت تلاش میکنم . شرایط سخته واقعا سخته ولی چاره ای ندارم

دقیقا نه تنها شما به نظرم هر زنی لازمه روی پای خودش وایسه و مستقل شه تا بتونه خودشو زندگیشو نجات بده

من خیلی در تلاشم ک رو پای خودم وایسم اما هرجا رفتم عوضی بودن و خلاصه کار خوب پیدا نکردم 

یجا بود خیلی خوب بود ی مدت کار کردم کاراموزی بودم ک باهام قرارداد بستن شبش گفتن نمیخوایمت

احساس میکنم با ۱۸ سال سن افسرده شدم بخاطر این موضوع

1547