2733
2734
عنوان

زندگي شخصيتون..........

249 بازدید | 29 پست

متاهلا

بنظرتون وجود چ چيزي براتون خوشبختي اورده؟يا خدانكرده نيوورده

يا نبود چ چيزي....؟؟

از زندگي خودتون بگينا...

بلكه يكم حالم عوض شه🙃

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بی پولی بزرگترین بدبختی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

واقعیتش من و شوهرم هیچ صمیمیتی بینمون نیست ولی من باهاش کنار ا ومدم و سعی میکنم زندگیمو باآرامش پیش ببرم کلی گلدون تو خونه دارم که هرروز بهشون میرسم حالمو خوب میکنن

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
واقعیتش من و شوهرم هیچ صمیمیتی بینمون نیست ولی من باهاش کنار ا ومدم و سعی میکنم زندگیمو باآرامش پیش ...

بخدا عشق ب هيچ دردي نميخوره وقتي پول نيس

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊
کمبود عشق و احساس بدبختی آورده

منم😢من 16سالگی عقد کردم الان 22 سالمه دوتا بچه هم دارم.خنده داره ولی دلم هوای عشق وعاشقی کرده تازه....ک متاسفانه شوهرم تو این فازها نیس

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2706