2726
عنوان

ضربه به شکم باردار

5621 بازدید | 40 پست

سلام خانما من داشتم با پسرم شوخی میکردم تازه ۳ سال و نمیشه اونم اومد با سیلی زد تو شکمم درد ندارم و لکه و خونریزی هم ندارم فقط میترسم نینیم چیزیش نشه الان تو ۱۵ هفته هستم

نه عریزم اون هنو خیلی کوچولوئه اگ.لکه بینی نداری خیااالت راحت 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یبار تو ماه هشتم بدجور افتادم نزدیک بود شکمم بخوره ب تیزی پله خدا رحم کرد تا چند وقت استرس داشتم خونه مامانمم بودم از ترسم ب شوهرمم نگفتم وای چ روز بدی بود😕

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

سیلی چیزی نیست پسر من با لگد میزد به شکمم زمان بارداری و اینکه چند بار روی شکم محکم خوردم زمین و شکمم کبود شد ولی بگم سالم به دنیا اومد آهان یادم رفت بگم یه بارم برق شکممو گرفت 😂😂😂😂

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
پسرم کوچیکه بنده خدا ولی دستشو برد عقب یهو زد برا همین ترسیدم

خخ عب نداره نترس 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706