2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من داشتم با دارو خوب شد بعد از زایمانم گفتن دوباره هستش که فریز کردم و راحت راحت شد

قبل بارداری فریز کن راحت میشی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2720
عزیزم باردارم زخم داشتم میخام بدونم بدتر میشه بعد زایمانم یا نه

پس بزار بعد از زایمان فریز کن

من زایمانم طبیعی بود بعد از دوماه فریز کردم سه سال پیش

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
پس بزار بعد از زایمان فریز کن من زایمانم طبیعی بود بعد از دوماه فریز کردم سه سال پیش

بعد دو مااااااه؟؟؟؟😳

من سه ماه کشید فقط زخم بیرونی بخیه ام خوب بشه بعد اونم که توش همش درد داشت.ماشالله چجوری رفتی فریز

2714
فریز خیلی درد داشت؟؟؟😭

اصلا هیچی حس نمیکنی

یه گاز هیدروژن ۴۰ ثانیه میگیره به زخمه

چند روز مثل خون آبه میومد که پد میذاشتم

شب ش هم تب و لرز کردم

وتمام برای همیشه

اینا رو گفتم که واسه بعدش بدونی من اصلا نمیدونستم پد با خودم نبرده بودم

چند برگ دستمال کاغذی گذاشتم تا خونه اومدم

پس بزار بعد از زایمان فریز کن من زایمانم طبیعی بود بعد از دوماه فریز کردم سه سال پیش

فریز درد نداشت؟

منم زخم داشتم ۳بار داروخوردم اخرین بارش دیگ نرفتم معاینه ک بعدش حامله شدم ناخاسته دومی رو

الانم از الان ترس اینو دارم سومی رم ناخاسته باردار شم میگم فریز کنم ک بعدش دستگاه بذارم

بعد دو مااااااه؟؟؟؟😳 من سه ماه کشید فقط زخم بیرونی بخیه ام خوب بشه بعد اونم که توش همش درد داشت.ما ...

من نرفتم دکترم که معاینه های بعد از زایمان میرفتم فریز کرد واسه م

حدود سه چهار ماه من حتی نزدیکی هم نداشتم بعد از زایمان

من تا ۲۰ روز نمیتونستم بشینم😁😁😁

اصلا هیچی حس نمیکنی یه گاز هیدروژن ۴۰ ثانیه میگیره به زخمه چند روز مثل خون آبه میومد که پد میذاشتم ...

منکه خیلی اذیت شدم از لحاظ ترشح و اینا پیش دوتا دکترم رفتم ک مطمئن بشم زخمه ۳ دوره دارو ک بعدش این فسقلی اومد نذاش ادامه پیدا کنه درمانم🙄

منکه خیلی اذیت شدم از لحاظ ترشح و اینا پیش دوتا دکترم رفتم ک مطمئن بشم زخمه ۳ دوره دارو ک بعدش این ف ...

درمان دارویی فایده نداره 

منم خیلی درمان دارویی کردم قبل بارداری

من نرفتم دکترم که معاینه های بعد از زایمان میرفتم فریز کرد واسه م حدود سه چهار ماه من حتی نزدیکی هم ...

چقد شد هزینش؟؟معاینه بعد زایمان رو خب با اسپکلوم اون پلاستیکیه نگا کرده دیگه؟؟

2706