2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 27 پست
من یدونه دندونم از پشت یه گوشش شکست یه مدت درد داشت ولی الان اصلا درد نداره بنظرت برم پر کنم؟ آخه می ...

سه ماهه سوم میتونی بری.اونم با بی حسی مخصوص بارداری.اگه درد گرفت بگو فقط پانسمان کنه.بی حسی واسه جنین خوب نیست.من که هیچی بدتر دندونم اذیتم نکرد.ازدرد جیغ میکشیدم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لایق باشم حتما❤ خودمم باردارم میخواستم اگه دکتر قبول کنه سرکلاژ شم

عزیزم ایشالا بهترینا رو خدا برامون رقم بزنه من طول سرویکسم ۳۴ بود دکتر گفت خوبه ولی من بچمو تو بارداری قبلی بخاطر باز شدن‌ دهانه رحم تو هفته ۲۴ از دست دادم بخاطر همین دکتر سرکلاژ دوبل انجام داد برام البته بعدش دل درد شدید داشتم چند روز بعد دل دردم خوب شد الان یه هفتس کمر درد امونمو بریده سرکلاژ هم سختی های خودشو داره بعدشم که یک تا دو هفته استراحت مطلق بعد اونم تا اخر بارداری استراحت نسبی خیلی مراقبت میخواد سرکلاژ

2738
عزیزم ایشالا بهترینا رو خدا برامون رقم بزنه من طول سرویکسم ۳۴ بود دکتر گفت خوبه ولی من بچمو تو باردا ...

آره منم از سختی هاش میترسم چون کمکی هم ندارم ولی منم دوقلو باردارم

بعد پنج سال درمان با ای وی اف حامله شدم

ان تی که رفتم سرویکس ۳۹ بود ولی بازم میترسم بخاطر دوقلویی

آره منم از سختی هاش میترسم چون کمکی هم ندارم ولی منم دوقلو باردارم بعد پنج سال درمان با ای وی اف حا ...

من بارداری قبلم دوقلویی بود و آنومالی سرویکس ۴۲ بود و گفتن سرکلاژ نیاز نیست و خطرناکه انجام ندادم و متاسفانه هفته ۲۴ دهانه رحمم ۶ سانت باز شد 

بله من بودم طبیعیه بعد یه مدت خوب میشه فقط باید استراحت کنی

چقد طول کشید برای شما تا خوب شد من الان دقیقا یک هفتست که مدام گودی کمرم درد میکنه و مجبورم همش دراز بکشم و تا تکون میخورم تیر میکشه