2703
2553
عنوان

کسایی كه تورابطه هستيدبيايدلطفا

183 بازدید | 12 پست

سه ساله به قصد ازدواج باهميمم

ي بارهم اومدن خواستگاري نشد اما ولي داره تمام تلاششوميكنه

حس ميكنم باسال اول فرق كرده 

مثلا حرفاي احساساتيمون كمترشده مثل هرشب چندين ساعت تلفني حرف نميزنيم واينا

ولي ازجزىيات هم خبرداريم هدف داريم واينا

بي حوصله ام نيست برام وقت ميذاره ازنظر احترام وايناهم مث اولشه

يعني دوسم نداره ديگه ياطبيعيه

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

همه وقتی ازدواج میکنن بعد چند سال برا هم عادی میشن، شما قبل ازدواج به این مرحله رسیدی😐

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2714

کاملا طبیعیه ، بعد یه مدت هیجان افت میکنه 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
همینه دیگه بااین افکار عاشقانه ازدواج میکنین بعدش به مشکل میخورین  همون اولاش این شکلین بعد که ...

عزيزم خرازپل گذشتن چيه ديگه 

مامشاور رفتيم همه چي كه فقط احساس نبوده سبك سنگين كرديم

گرنگهدارمن آن است كه من ميدانم،شيشه رادربغل سنگ نگه ميدارد💕من باكمك خداي مهربون وتوانا به آرزوهاي قشنگم ميرسم👫💍💜

عزیزم چند ساعت حرف زدن‌ فقط مال سال اوله .. اصل زندگی چیز دیگست ... دیگه از جزئیات هم خبر دارین  خب چند ساعت در مورد چی حرف بزنید اخه   ربطی هم به دوست داشتن‌نداره

به نام خدا😁 مامان دوتا زلزله ☺ هم‌خیاطم هم آرایشگر😁 آشپزیمم که حرف نداره😊 خدایی خوشبحال شوهرم بهش حسودیم شد☹😁😁😁
عزیزم چند ساعت حرف زدن‌ فقط مال سال اوله .. اصل زندگی چیز دیگست ... دیگه از جزئیات هم خبر دارین &nbs ...

بله عزيزم درست ميگيد