1542
1541

من خودم ۲۵ سالمه .نسبت به سنم زیاد مو سفید دارم شاید ۲۰ تا ۳۰ تار. شما چی؟ راهکاری چیزی میشناسین دیگه مو سفیدام از این بیشتر نشن؟

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

۲۴ 

۴تا😕

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1546
بین ۱۸ تا ۲۰ سالگی سمت راست سرم خیلی سفید شد
ایرانم معذرت 🖤 در مظلوم ترین برحه تاریخی با مسئولینی بی مهر و مردمی بی مهر تر که این مسئولین از همین مردم بی رحمند . میرزا کوچک خان ، خرمدین ، رجایی ، باهنر ، باکری ، مطهری ، شریعتی ... هایت رفتند کسی یقه چاک نداد . ۸ سال دسته ، چوخه ، گروهان ، گردان ، هنگ ، لشکر رفتند نفر برنگشت کسی گریبان پاره نکرد . غواصان دست بسته ات ، پرواز شماره ۶۵۵ ایران ایر و ... از فرزندان تو نبودند که کسی وامصیبتا سر نداد ؟ تو امروز به تنهایی عزادار فرزندان آبان و  سقوط و سرداری . در سکوت زجه بزن که این کوفیان به بهانه های واهی به روی هم شمشیر کشیده اند و تا پای نابودی تو و سپاهت کمر بسته اند و چنانی آب به آسیاب تفرقه اهریمن میریزند که عمروعاص انگشت حیرت به دهان گرفته و ابوذر و مختار شمشیر غلاف کرده اند و حسین فهمیده ناتوان از فهم این مردمان روی تانک نشسته است . ایرانم اینک چشم امید به دستانی بدوز که ۱۴۰۰ سال پیش بریده شده اند که این مردمان لامروتند و نور رستگاری در جبینشان دیده نمیشود 💔💔💔
8

رنگ نکنین مو رو داغون می‌کنه حتی اگرم سفیده حداقل کچل نشه آدم.من بعد ۲سال و نیم ازدواجم یکبار موهامو رنگ کردم موهام سالم مونده

فقط 34 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...💓منم بالاخره دو تا خط پررنگ روی بی بی چکم دیدم بعد سه ماه انتظار 💟۹۸/۱۰/۲۲,۵:۴۵💗💗💗💗یا فاطمه زهرا نوه ات رو توی شکمم به خودت و بعد به خدای مهربونم میسپرم💓توی ایام فاطمیه فهمیدم باردارم خودت به حق محسن ات مواظبش باش...

27سالمه شقیقه هام سفید شده

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢

۴۲ سالمه

فکر کنم ۴۲ تا دونه موی سفید دارم  

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
رنگ نکنین مو رو داغون می‌کنه حتی اگرم سفیده حداقل کچل نشه آدم.من بعد ۲سال و نیم ازدواجم یکبار موهامو ...

رنگ مو زیادام سفید میکنه 

هر چند ارث موثره

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1563
پس این چینی و ژاپنی جزده ها چیکار میکنن تو پیریم موهاشون سیاهه

رنگ 

مردهاشون هم رنگ میکنن

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
پس این چینی و ژاپنی جزده ها چیکار میکنن تو پیریم موهاشون سیاهه

برنج قهوه ای  وسبوس دار 

هروقت خیلی خوشحال میشم وسطش یه کم فکر میکنم ببینم کجای کار میلنگه که من انقدر خوشحالم؟اصولا باید یه ضدحالی باشه توش همینجوری نمیشه که!!!
1547