1600
1605

من خودم ۲۵ سالمه .نسبت به سنم زیاد مو سفید دارم شاید ۲۰ تا ۳۰ تار. شما چی؟ راهکاری چیزی میشناسین دیگه مو سفیدام از این بیشتر نشن؟

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

۲۴ 

۴تا😕

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1522
8

رنگ نکنین مو رو داغون می‌کنه حتی اگرم سفیده حداقل کچل نشه آدم.من بعد ۲سال و نیم ازدواجم یکبار موهامو رنگ کردم موهام سالم مونده

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت...💓منم بالاخره دو تا خط پررنگ روی بی بی چکم دیدم بعد سه ماه انتظار 💟۹۸/۱۰/۲۲,۵:۴۵💗💗💗💗یا فاطمه زهرا نوه ات رو توی شکمم به خودت و بعد به خدای مهربونم میسپرم💓توی ایام فاطمیه فهمیدم باردارم خودت به حق محسن ات مواظبش باش...

27سالمه شقیقه هام سفید شده

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢

۴۲ سالمه

فکر کنم ۴۲ تا دونه موی سفید دارم  

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
رنگ نکنین مو رو داغون می‌کنه حتی اگرم سفیده حداقل کچل نشه آدم.من بعد ۲سال و نیم ازدواجم یکبار موهامو ...

رنگ مو زیادام سفید میکنه 

هر چند ارث موثره

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1403
پس این چینی و ژاپنی جزده ها چیکار میکنن تو پیریم موهاشون سیاهه

رنگ 

مردهاشون هم رنگ میکنن

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
پس این چینی و ژاپنی جزده ها چیکار میکنن تو پیریم موهاشون سیاهه

برنج قهوه ای  وسبوس دار 

هروقت خیلی خوشحال میشم وسطش یه کم فکر میکنم ببینم کجای کار میلنگه که من انقدر خوشحالم؟اصولا باید یه ضدحالی باشه توش همینجوری نمیشه که!!!
1523