2726
عنوان

باچقدر خرید کردن توماه خوشحال میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 77 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حدود ۴ونیم حقوقمه..خیلی ولخرجم..پس انداز ندارم اصلا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728
من الان چن وقته میخام برم لباس بگیرم میترسم برم بیرون بخاطر انفولانزا واسه خودم نه اینکه بچه ها بگیر ...

پس من که هرروز بیمارستان شیفتم انسان نیستم😀شما بخاطر انفولانزا خریدم نمیری اونوقت

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

اگ ب من باشه ک ماهی حالا دویست لباس صد ارایشگاه صدو پنجا تنقلاتی ک هوس میکنم صد لوازم ارایش صد باشگاه سیصدتومن هم ک پول اژانسم ک برم اینور اومور ولی همه ی اینارو شوهرم میخره ب منم زیاد پول نمیده اووووفبرم جرش بدم

همش خرج میکنی 

۱۳۰۰رو قسط اپارتمانمونو میدم..اونم چون همسرم میبینه ولخرجی میکنم گفت حداقل بده تا الکی خرج نکنی..بقیه اش روهم خرج😐

دوجا حساب برگردم به هرکدوم۴۰ میدم

اهان فکرکردم ۱۸۰هزارتومن میگین

2706