2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
پوشک شورتی اموزشی چرته

ممنون عزیزم اگه استفاده کردی ازش یکم توضیح میدی چطوریه پوشک شورتی فقط یه جیش رو نگهمیداره؟

بچه متوجه میشه خیس شده 

مث پوشکه یا میشه به بچه مثلا گفت شورت پاته مواظب باش توش جیش نکنی

من شورت اموزشی گرفت مارک وی  پنجاه تومن هم دادم براش اصلا به دردم نخورد جیش میکرد اصلا نگه نمیداست با اینکه توش حوله ای و یه لایه مشما داره از کنار رون پسرم جیش میومد بیرون .دوتا شورت پارچه ای گرفتم از این معمولیا دونه ای شش هزار تومن اونا خوب بود تا یه قطره جیش میکرد سریع پسرم میگفت مامان جیش .خیسی رو حس میکرد  بدش میومد سریع میگفت .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2714

هیچ کدوم

بچه باید جیش کنه بریزه تا بفهمه و گر نه که مثل پوشکه و متوجه نمیشه

من تا وقتی میپوشوندم موفق نمیشدم تا اینکه دیگه نپوشوندم و یاد گرفت

💙💙عضو گروه آبی💙💙 ۷۲ کیلو شروع رژیم💙۶۵ هدف💙وزن فعلی ۷۰💪
هیچ کدوم بچه باید جیش کنه بریزه تا بفهمه و گر نه که مثل پوشکه و متوجه نمیشه من تا وقتی میپوشوندم م ...

من امروز پسرمو باز گذاشتم یبار رو تخت دونفرمون جیش کرد یبارم. تو شلوارش پیپی 

منم دوباره بستم ینی طبیعیه باید کل خونه کثیف بشه تا یاد بگیره؟

ممنون عزیزم اگه استفاده کردی ازش یکم توضیح میدی چطوریه پوشک شورتی فقط یه جیش رو نگهمیداره؟ بچه متوج ...

من شورت اموزشی گرفته بودم در حد نم زدنه که بچه بفهمه بگه اگه از دستش در بره همه میریزه بیرون 

من امروز پسرمو باز گذاشتم یبار رو تخت دونفرمون جیش کرد یبارم. تو شلوارش پیپی  منم دوباره بستم ...

تا وقتی براش بپوشونی یاد نمیگیره تجربه ی من... آره طبیعیه... اون لحظه بهش بگو دیدی شلوارتو خیس کردی؟حالا دیگه کثیفه من باید اینو بشورم تا تمیز شه پی پی کرد نشونش بده بگو ببین چیکار کردی لباستو

بیا اینجا دستشویی کن

بهش توضیح بده زود یاد میگیره

💙💙عضو گروه آبی💙💙 ۷۲ کیلو شروع رژیم💙۶۵ هدف💙وزن فعلی ۷۰💪