2737
2734
عنوان

برنامه های مزخرف

| مشاهده متن کامل بحث + 2065 بازدید | 181 پست

نفرت دارم از این برنامه

پسر کوچیکم هنوز خوب حرف نمیزنه،ولی تا این برنامه رو نشون میده میگه اه اه مامان نی نی (خودش) بدش میاد.....

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الانم آقایون نشستن، خانوما با اون چادر چاقور دارن آتیش درست میکنن

از ی مرد ایرانی بعیده اینکار... مردا تا جنگل و دشت و دمن رو ب آتیش نکشن نمیشینن اینا چقدر مودب نشستن زنا روشن کنن. ب قول عموم ذغال درست کردن حیثیتی هس واسه مردا

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

خب مرد غریبه که هس همون فیل بردار اینا 

من خودم چادری هستم اکثرا جاهای تفریحی چادر سرم اصلا نم برام محدودیت نیس 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2728
مستند که نیست،  چه کاریه میخوان مخ بچه ها رو شستشو بدن  اگه واقعا مومن بودن نمیومدن بازی ...

من که این برنامه رو ندیدم،علم لدنی و علم غیب هم ندارم که اهداف بقیه رو بدونم و با قطع و یقین نظر بدم.شما هم روی معنای ایمان کار کنید.

ضمن اینکه هیچ اشکالی نداره نشون بدند خانواده های مذهبی میتونند شاد باشند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

منم شمال رفته بودم و همون جام چادری بودم،،، چه ربطی داره،،، همه دوس دارن تفریح کنن ،،ما با چادر راحتیما😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738
خب یعنی چی، جایی که هیچ کس جز خودشون نیست با اون چادر و حجاب ؟تو آب هم با همونا میرن

اون لحظه کسی نیست ولی فیلمشون از تلویزیون پخش میشه که

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
چادر جنوبیا فرق داره نازکه و سبک 

منظورم مسافرا بود رفته بودیم کیش خیلی مسافرا با چادر بودن سوار کشتی تفریحی میشدن من اولش گفتم چرا سخت نیست .ولی بعدش پیش خودم فکر کردم کسی که یه عمر چادر پوشیده اتفاقا چادرشو دربیاره سختشه .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
مستند که نیست،  چه کاریه میخوان مخ بچه ها رو شستشو بدن  اگه واقعا مومن بودن نمیومدن بازی ...

اشتباه برداشت کردین منظورشون اینه با حجاب هم میشه تفریح کرد هیچ محدودیتی نداره 

مومن بودن ربطی به بازی نداره جلف که نیستن شادن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

با اینکه برنامه مرخرفیه شکی نیست....خانواده هایی اوردن کواز لحاظ  شخصیت و فرهنگ خیلی پایین...دیروز دخترم داشت میدید ی تیکشو دیدم...زناشون تو اشپزخونه  سبزی کوک درست میکردن مردا تو حال   دقیقا جفت مردا کونشون  ب دوربین خوایده بودن   خوب لامصب چادر زنتو بگیر بکش روت حیف نون....

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
نفرت دارم از این برنامه پسر کوچیکم هنوز خوب حرف نمیزنه،ولی تا این برنامه رو نشون میده میگه اه اه ما ...

ای جونم نی نی بدش میاد😍😍

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706