2726
عنوان

برنامه های مزخرف

2065 بازدید | 181 پست

دورت بگردم ایران و دیدین ؟ پویا الان داره 

چرا مردم و احمق فرض کردن ؟ زنا و دختراشون با چادر اومدن پیاده روی تو کوه و جنگل . اون همه راه رفتن، کنار یه چشمه فرش پهن کردن نشستن، همه با چادر آب بازی میکنن هیچکسم جز خودشون نیست . 😐وسط بیابون زیر آفتاب فرش پهن کردن نشستن 

خدایا ، ماروچی فرض کردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی ها این طوری راحتن .تو جنوب لب دریا هم بعضیا با چادر میان سوار کشتی تفریحی میشن. این طوری راحتن 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
خب یعنی چی، جایی که هیچ کس جز خودشون نیست با اون چادر و حجاب ؟تو آب هم با همونا میرن

فیلمبردارش مرد نیست مگه؟تو تلویزیون هم پخش میشه که مرد هم ممکنه ببینه.

کجاش مسخرست؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

با اجازه استارتر سلام مامان های عزیز ممنون میشم اگه پاسخ بدین به پرسشنامه من خدا خیرتون بده در ازای محبتتون صلوات میفرستم براتون این لینکش هست حیاتیه لطفا چند دقیقه وقت بزارید 

https://survey.porsline.ir/s/p3aeMA8

فیلمبردارش مرد نیست مگه؟تو تلویزیون هم پخش میشه که مرد هم ممکنه ببینه. کجاش مسخرست؟

مستند که نیست، 

چه کاریه میخوان مخ بچه ها رو شستشو بدن 

اگه واقعا مومن بودن نمیومدن بازیگر بشن که مجبور شن جلوی اون همه ادم بازی کنن و تو تی وی هم نشونشون بدن

خیلی ها این طوری راحتن .تو جنوب لب دریا هم بعضیا با چادر میان سوار کشتی تفریحی میشن. این طوری راحتن& ...

چادر جنوبیا فرق داره نازکه و سبک 

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2706