2726
عنوان

بچه هاي امروزي

253 بازدید | 15 پست

يه مدته خواهر زادم كه الان ١٢سالشه مياد ميگه كه توي مدرسه همكلاسياش همش راجب سكس و دوس پسر و اينا صحبت ميكنن.واقعا چرا اينا اينطوري شدن؟ چرا ذهن بچه هاي الان بايد فقط واسه اين جور چيزا كار كنه ؟!من حس ميكنم اينا به شيوه ي غلط تربيتي برميگرده .اصلا چرا بايد يه بچه ي اين سني معني خيلي چيزا رو بدونه؟!من خودم دهه هفتاديم، از نظرم خيلي چيزاهم ايراد نداره ولي اينكه يه دختر يا پسر تو اين سن همش به فكر اين چيزا باشه نگران كننده اس. ما خيلي چيزا رو نميفهميديم اصلا.

و خدایی که به شدت کافیست....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظر من اين برميگرده به اينكه ماها يا افراط ميكنيم توي تربيت بچه هامون يا تفريط.انقد بعضي وقتا گير ميديم بهشون و هي از بچگي هركاري كنن هر سوالي كنن ميگيم عيبه،زشته و همش جنس مخالفشونو لولو ميكنيم واسشون و كلا آدما از هرچي بيش از حد منع بشن بيشتر سمتش ميرن يا اينكه انقد آزادشون ميكنيم كه هر كاري ميخوان انجام ميدن.مثلا تو سن پايين گوشي ميديم دستشون بدون اينكه نظارت داشته باشيم روشون فقط واسه اينكه از دست سوالاشون خودمونو راحت كنيم و كارو از سر خودمون باز كنيم

والا منم که دهه هفتادیم اول راهنمایی نود درصد پایه اول دوس،پسر داشتن 

به نظر من بد نيس دوستي با جنس مخالفا ولي هرچيزي سن خودشو داره.آخه بچه ي اين سني دوس پسر يا دوس دختر واسه چيشه؟؟؟بعدم اصلا يه حرفايي من شنيدم كه خدا شاهده تا نرفتم دانشگاه اصلا نميدونستم چي هست.

به نظر من بد نيس دوستي با جنس مخالفا ولي هرچيزي سن خودشو داره.آخه بچه ي اين سني دوس پسر يا دوس دختر ...

مخصوصا اول دبیرستان که خیلی از،بچه ها رابطه رو تجربه کرده بودن تو راهنمایی ام زیاد بودن 

دختر داییم دهه هشتادیه میگفت از،چهارم پنجم داشتیم کسایی ک با دوس،پسرشون آرع

دوست خودمم از پنجم دوس پسر داشت همکلاس بودیم ده سالمون بود

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
به نظر من بد نيس دوستي با جنس مخالفا ولي هرچيزي سن خودشو داره.آخه بچه ي اين سني دوس پسر يا دوس دختر ...

تازه پسرای ۷۳به بعد که افتضاح شدن 

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
مخصوصا اول دبیرستان که خیلی از،بچه ها رابطه رو تجربه کرده بودن تو راهنمایی ام زیاد بودن  دختر ...

واقعا اينا ميخوان آينده ي اين مملكت به اصطلاح اسلاميو بسازن.آدم متاسف ميشه.درستشم نميشه كرد چون تفريحي ندارن ايرانيا

ديگه عشق و علاقه معني نداره،همه چي شده رابطه.

پسرای۷۳به بعد فقط رابطه براشون مهمه خیلیاشون با دوستای اجتماعیشون رابطه دارن 

گل کشیدنو پیک پشت پیک مشروبم افتخاره عادیه حدااقل هفته ای یکی دو بار

باور کن رفتاراشون برای منم عادی شده دیگه غیر از این ببینم تعجب میکنم 

2706