2737
2734
عنوان

خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2730 بازدید | 280 پست
چه سیاستی بگو برام خو منم بدونم بعدا حالشو بگیرم اگه بازیگر بود

😂😂😂😂نگا تو نمی تونی بگیر چون اولین رابطه ته ، بعدم‌ آدمای مث ما که رابطه نداشتن نمی تونن حال بگیرن ، 

دیر جواب دادن خودش یه افکاری بهش میده که میره روی مخش ، اون لحظه هایی که جواب نداد چه حسی داشتی ، 

همونا رو واسه طرف حس کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم بگو من بگم

از احساسی بودنش بگو من بایدد  ببینم چی دیدی که احساسیه 

اگه گفتم باهاش بمون ، ۱_واسه احساسی بودنش ، ۲_واسه اینکه گفتی با کسی نبوده

ولی کم کم داری می ترسونیم 

😂😂😂😂نگا تو نمی تونی بگیر چون اولین رابطه ته ، بعدم‌ آدمای مث ما که رابطه نداشتن نمی تونن حال بگی ...

حس من این بود که این ادعای دوست داشتن داره ولی نمیتونم اینو برا اون بگم چون من بهش نگفتم دوسش دارم

2731
خدایا خودمو به خودت میسپرم

آفرین ولی میگم باور کن این دنیا خیلی کثیفه

خیلیا بازیگرن لعنتیا باور می کنی؟ میگم چجوری بهش وابسته نیستی بعد پنج ماه ، چجوری می تونی انتخاب کنی و الان وابسته نیستی 🙂

آفرین ولی میگم باور کن این دنیا خیلی کثیفه خیلیا بازیگرن لعنتیا باور می کنی؟ میگم چجوری بهش وابسته ...

وابستش شدم ولی دوسش ندارم به خاطر همینم جواب دادن برام سخت شده

حس من این بود که این ادعای دوست داشتن داره ولی نمیتونم اینو برا اون بگم چون من بهش نگفتم دوسش دارم

چرا نگفتی دوسش داری؟

مطمئن ان بهش وابسته هستی چون دلت تشنه اس الان

تشنه که میگم بد برداشت نکنی ، تو خیلی چیزا در مورد دل و ذهن نمی دونی

2738
چرا نگفتی دوسش داری؟ مطمئن ان بهش وابسته هستی چون دلت تشنه اس الان تشنه که میگم بد برداشت نکنی ...

نه میدونم چی میگی ..نگفتم دوسش دارم چون هنوز مطمین نیستم که بخوامش

وابستش شدم ولی دوسش ندارم به خاطر همینم جواب دادن برام سخت شده

میشه برام بگی چجوری میشه فرق دوس داشتن و وابستگی رو بهم نشون بدی چیه؟

واقعا خیلی قشنگه🙂ذهنت منطقش زیاده 

منم با همسرم ۱۳ سال تفاوت سنی دارم . اگه میبینی بهت چیزیو تحمیل نمیکنه و نمیخواد بیشتر از سنت رفتار کنی نگران فاصله سنی نباش

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
بچه ها من ۱۹ سالمه ... فرصت که هنوز دارم 

شما ۱۹ایشون ۳۱ هر چقدرم که دل زنده باشن شما تو یه حال و هوای دیگه ای و ایشون انتظاراتش از زندگی باشما خیلی فرق می‌کنه ....ولی بازم باید معیارهارو سنجید

2706