1600
1480

خانمها میخوام ارشد امتحان بدم.لیسانسم روانشناسیه.دوتا بچه دارم و کوچیکه سه ماهشه.خیلی دلم میخواد دوباره وارد دانشگاه بشم.البته پارسال لیسانسمو گرفتم و نمیخوام فاصله بندازم.حالااااا سوالم اینه که کتاب جامع بگیرم خوبه میخوام خلاصه باشه و همه درسها داخلش باشه.مثلا انتشارات آراه ۷۰۰ صفحه هست.کفایت میکنه؟خواهرانه بهم کمک کنید.فدای تک تک تون.اگه یهو غیبم زد گرفتار نی نی هستم    

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪

عزیزم من فقط جزوه هامو خوندم.به اضافه نمونه سال از سال قبل تا پنج سال قبلترش رو هم پرینت گرفتم تست زدم.همبن

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامت به دنیا اومدن نی نیم بی زحمت یه صلوات میفرستی؟

اره خوبه..

البته من که با تکیه به درسهای کلاسی که خدا رو شکر یادم بود امتحان دادم و قبولم شدم

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

من کتاب تست خوندم...مدرسان شریف البته زیاد سفت سخت نخوندم ازاد قبول شدم

مرسی عزیزم.اسمشو یادت هست؟

من یک همسرم و یک مادر😍مادر یه دختر و پسر ناز😍خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهم دادی......جُدا از مادر بودنم،تو زندگی یه سری اهداف دارم،که باید تلاش کنم و به همه اونا برسم،و از خودم و گذشته م و آینده م راضی باشم💪

لطفا منم لایک کنید

خوشبحالت لیسانست روانشناسیه من حسابداری هستم بعد 6سال میخوام واسه ارشد روانشناسی  بخونم

اصلا نمیدونم چی بخونم

تازه میگن باید دوتا مقطع بخونم تا مجوز کار بدن

موندم چکار کنم؟

من کتاب تست خوندم...مدرسان شریف البته زیاد سفت سخت نخوندم ازاد قبول شدم

آها گفتی مدرسان

عزیزم من فقط جزوه هامو خوندم.به اضافه نمونه سال از سال قبل تا پنج سال قبلترش رو هم پرینت گرفتم تست ز ...

دولتی قبول شدی یا آزاد و پیا نور

اره خوبه.. البته من که با تکیه به درسهای کلاسی که خدا رو شکر یادم بود امتحان دادم و قبولم شدم

دولتی

1432
لطفا منم لایک کنید خوشبحالت لیسانست روانشناسیه من حسابداری هستم بعد 6سال میخوام واسه ارشد روانشناسی ...

با حسابداری کار گیرت نمیاد؟موفق باشی گلم

دولتی روزانه.

آفرین.انشالا منم قبول بشم.

دولتی

بله .. البته سال ۸۳ ...

الان با این حجم از انواع و اقسام دانشگاههایی که ارشد میگیرن خیلی قبولی ارشد راحته .. 

زمان ما فقط روزانه دولتی ارشد میگرفت.. علوم تحقیقات و پیام نور .. یکی دو تا از واحدهای دانشگاه ازاد..

الان روزانه .. شبانه .. همه دانشگاههای ازاد ( که بدون کنکورم میگیرن) پیام نور.. فراگیر پیام نور .. غیر انتفاعی

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
راستی منم مثل شمام یه دختر چهار ماهه دارم و یه پسر 6ساله خودم رو بکشم 4ساعت در روز میتونم بخونم

عزیزم،خیلی سخته میدونم.پسر سه ماهشه.دخترم۷سال خیلی سخته واقعا وقت کم میارم.ولی دلم درس و دانشگاه و پیشرفت میخواد

1563
عزیزم،خیلی سخته میدونم.پسر سه ماهشه.دخترم۷سال خیلی سخته واقعا وقت کم میارم.ولی دلم درس و دانشگاه و پ ...

منم حس و حال شما رو دارم شش ساله دارم حسرت درس خوندن رو میخورم

حسابداری بازار کارش خیلی خرابه همه سابقه کار میخوان

باید به وقت اداری کار کنی و آخرسر هم پایه حقوق میگیری

من واقعا نمیدونم چیکار کنم برگردم لیسانس رو دوباره بگیرم یا نه ارشد شرکت کنم

منم حس و حال شما رو دارم شش ساله دارم حسرت درس خوندن رو میخورم حسابداری بازار کارش خیلی خرابه همه س ...

ارشد بگیری شانست بیشتر میشه برا پیدا کردن کار

من دولتی قبول شدم ارشد ولی اصل منابع رو خوندم

بعدش تست زدم

به کتاب های خلاصه شده قناعت نکردم

خلاصه شده ها رو بزار برا دوره نه اصل مطالعه

عزیزان دل، من هارلی کویین نیستم، اسمم هاردلی کویینه (hardly queen)
1578