2733
2734
عنوان

نی نی رفت☹️☹️☹️

515 بازدید | 30 پست

دوسال بود ک منتظر اومدنش بودم وقتی گفتن بارداری باورم نشد بخاطر شرایطمون پیش مادرشوهرم زندگی میکنم من ب کسی نگفتم انقدر اذیتم کردن و مهمونی دادن و گریه م انداختن تا اخر سقط شد 😭😭😭یعنی باز باردار میشم؟کی از این زندگی راحت میشم من

از مهمونی و گریه سقط شد؟!! وای

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

تقصیر خودته چرا نگفتی؟

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ربطی نداره اون بچه از اول مشکل داشته. وگرنه من سر بارداری اولم خانواده شوهرم خون به دلم کردن ولی بچه سالمه خداروشکر

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

عزیزم خیلی ناراحت شدم

اما نگران بچه دار شدن نباش وقتی یه بار خدا بچه داده بازم میده

دفعه بعدی فقط استراحت کن. درضمن از همون اول بگو به بقیه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

چرا نگفتی که انقدر ازت کاربکشن؟ مقصر صد درصد خودتی که سکوت کردی حداقل به سوهرت میگفتی که بری خونه بابات بمونی

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
از مهمونی و گریه سقط شد؟!! وای

بله من تنهایی مجبور بودم هفته ای سه تا مهمونی اونم پونزده شونزده نفری زو راه بندازم بدون هیچ کمکی درصورتی که دکترم بهم استراحت داده بود چون با دارو باردار شده بودم

2706